NEOSTRATA’YI KEŞFEDİYORUZ!

Cansu Dere

Dermokozmetik sektöründe 40 yılı aşkın deneyime sahip, yenileme teknolojileriyle de her cilt endişesine yönelik maksimum performans vadeden bir marka Neostrata, çok özel içeriklere ve teknolojilere sahip. En büyük özellikleri cildin üst katmanını yenileyerek ve cildin ph değerine saygı gösteren ürünlere sahip olmaları. Ne mutlu ki Neostrata geçen yıldan itibaren ülkemizde de satışa sunulmaya başlandı. Marka yüzü ünlü oyuncu Cansu Dere’nin favori ürünlerini deneyimlediği kampanya filmi de yine kısa bir süre önce yayınladı.

Videoda kullanılan ürünler markanın en başarılı serilerinden ve benim de çok sevdiğim Skin Active serisinin ürünleri; 3’lü Etki Cilt Dolgunlaştırıcı Serum’u ve Yoğun Göz Çevresi Bakım Kremi…

Bu 3’lü etki cilt dolgunlaştırıcı serum, 35 yaş sonrası tüm cilt tiplerinin rahatlıkla kullanabileceği aktif içeriklere sahip bir serum. Adı üzerinde üç boyutlu çözüm sunarak cilt tonunu yeniliyor, cildi dolgunlaştırıp pürüzsüzleştirmek üzerine çalışıyor, kısacası yaşlanmanın belirtilerine karşı savaşıyor.

Intensive Eye Therapy Yoğun Göz Çevresi Bakımı kremi ise içeriğinde kafein bulunan bir krem. Göz çevresinin daha dolgun, nemli, konforlu ve canlı görünmesine yardımcı oluyor

Neostrata’nın Enlighten serisi ise cildin aydınlanması ve lekesiz bir görünüm için öneriliyor. İçeriğinde neoglukosamin, yüzde 4 niasinamid ve meyan kökü ekstratı bulunan Aydınlatıcı Serumu cilt tonunu eşitliyor ve cildi aydınlatıyor.

Defend serisi ise adı üzerinde korumak üzerine cildi savunan bir seri. Dere’nin vazgeçilmezi geniş spektrumlu Defend SPF 50 mineral güneş koruyucu , özel formülüyle cildi hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı koruyor. Mat bitişli olması ve hafif renkli bir krem oluşu da onu günlük hayatın vazgeçilmez kozmetiklerinden biri yapıyor. Zira hem cilt tonunu eşitliyor hem cildin nem bariyerini koruyor hem de çevresel faktörlere özellikle de güneşe karşı savunuyor.

Cansu Dere’nin rol aldığı videoyu izlemek için tıklayın…

More from Gözde Atakoğlu
TATİL’E GÖTÜRÜLMESİ GEREKEN 5 ÜRÜN
Tatil öncesi bir klasiktir, alışverişe çıkılır. Bu seneki tatil çantanıza girmesi gereken...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.