KIRMIZI MI DEDİNİZ?

_MG_7639Kırmızı renk bende ‘fazla’ diye tanımlayabileceğim bir rahatsızlık yaratıyor. Asla kırmızı bir elbisem olmadı mesela, ya da kırmızı bir paltom. Kırmızı ayakkabı bile çoğu zaman bana fazla geliyor, ancak sadece tabanında kırmızı varsa işler değişebilir.

Anlayacağınız kırmızı’nın kullanımına kendimce limit getirmiş durumdayım, sadece tırnaklarımda seviyorum kendisi. Kırmızı ne hikmetse ellerde oldukça dişi bir o kadar zarif hem de modern görünmeyi başarıyor. Hem de kimseye rahatsızlık vermeden. Kimseimage009ye diyorum çünkü ilk anda kendine çekse de uzun süre zarfında herkeslere itici gelen bir algı yaratıyor kırmızı. Işte tam da bu yüzden fast food yemek zincirlerinin en favori rengi oluyor, müşteriler hızla gelip hızla gitsinler diye. Peki ya uzun süre bakıldığında tansiyonu ve kalp ritmini hızlandırdığını biliyor muydunuz? Seksapeli de işte buradan geliyor.
Bu ay tırnaklarıma kışın griliğine yakışır bir kırmızı ararken karşıma Burberry’nin yeni koleksiyonuna ait 3 yeni tonda kırmızı çıktı. Hemen kendilerine çektiler beni ama ne hikmetse 1 hafta oldu ellerime bakmaktan sıkılmadım.
Burberry kozmetik dünyasına oldukça hızlı bir giriş yaptı, çok iyi bildiğimiz şehirli, kadınsı ve klasik tarzı kozmetiklerinin ambalaj, doku ve renkleriyle de kusursuz bir şekilde kullanıcısına hissettirmeyi başarıyor. Kozmetik işte deyip geçmeyin kalitelisi birbaşka duruyor, bu yüzden Burberry’nin kırmızı ojeleri kalıcılığı, parlaklığı ve yakaladığı renk aralıklarıyla markanın klasik trençkotunu giymişcesine dikkat çekiyor.

 

 

More from Gözde Atakoğlu
4 HAFTADA DAHA KALKIK BİR POPO MU DEDİNİZ!
Kalça kasları vücudumuzdaki en büyük kaslar ve daha fit bir bedenin temel...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.