KIRIŞIKLIK AZALTAN SERUM

Kuru bir cildim var, yanaklarımda da güldüğümde pilise pilise kendini gösteren çizgilerim… Annemden bana geçmiş bu piliseleri eskiden hiç takmazdım, hep vardılar ama bu kadar derin değillerdi, 35 yaşımdan sonra olan oldu, gözüme batar oldular…

Dermatoloğum Betül Şengör, biraz hyaluronik asit takviyesi ile çizgilerin hafifleyeceğini söyledi, denemeye gidecektim ama o hafta işlerim çok yoğundu, erteledim… Bahsettiğim o hafta şansa La Praire’nin yeni lasnmanı vardı ve tanıttıkları ürün sanki benim için yaratılmıştı.

Anti-Aging Rapid Response Booster bir serum, hafif bir dokuya sahip, sulu oranj tonda. Çok güzel kokuyor ve sürmesi keyif veriyor.

97550-1

Yaklaşık 11 yıldır güzellik editörüyüm ve inanın La Prairie’nin ilk kez bir ürün için zaman aralığı verdiğine şahit oluyorum. Kırışıklıklarda 2 haftada gözle görünür iyileşme vaati veren serumu elbette o akşam itibariyle denemeye koyuldum.

Sonuç mu? Tam tamına 10 gün sonra yanağımdaki piliselerin hafiflediğini kendi gözlerimle gördüm. Yoğunluğu azaldı sanki kırışıklıkların , yok oldular mı ? Belki çok ince olanlar evet, o kadarına hakim değilim, ama derin olanların yumuşadığı bir gerçek. İşte size öncesi sonrası 2 ayrı fotom, kararı siz verin…

PhotoGrid_1429528525150

La Prairie Rapid Response Booster, sabah akşam uygulanması gereken bir serum, cilde nem veriyor ve içerisindeki yaşlanma karşıtı bakım yapan peptitleri yenilikçi bir iletim sistemiyle derinlere gönderebiliyor. Cildiniz benim gibi çok kuru ise bazen sabahları üzerine bir de ekstra nemlendirici kremimi sürüyorum. Geceleri ise cildimi temizleyip sadece Rapid Response Booster’ı kullanıyorum. İnanın bitmesin diye aklım çıkıyor. Zira bu kıymetli serumun fiyatı 760 TL, ama son kuruşuna kadar hak ediyor.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir