BURCUNA GÖRE HEDİYE SEÇ!

 

KOÇ:

 

ERKEĞİ:

Koç erkeği zor bir insandır. Spora düşkünlükleri ile tanınmışlardır. Yaşamlarında aşkın yeri büyüktür. Onlara bu güzel günde, kayak takımı, spor ayakkabıları, eşofmanlar veya değerli bir kol saati hediye edebilirsiniz.

 

KADINI:

İhtiyatsız, coşkulu ve dik kafalı olan siz Koç kadınları için yaşam göründüğü kadar kolay değildir. İlişkilerinde son derece kıskanç bir yapı sergilerler.. Tutkuları derin, hisleri içtendir. Yatak odasına düşkün oldukları için, egzotik bir mum, nevresim takımı veya şık bir obje alınabilir.

 

Kredİ: H&M Home Kokulu Mum  64,99 TL

 

ÇOCUĞU:

Rekabeti seven ve isteklerinin yerine getirilmesi isteyen Koç çocuklarının ihtiyacı olan tek şey, aslında sevgidir. Özellikle kızlar kırmızı ayakkabılara bayılırlar. Renkli kalemler ve renkli saç tokaları onların sevdiği şeylerdir. Erkeklerse mekanik şeylerden hoşlanırlar. Oyuncak arabaları, spor ayakkabıları seveceklerdir.

 

BOĞA:

ERKEĞİ:

Ciddi ve sakin yapıları ile iyi bir aile reisidirler. Onlara bu özel günde, çok sevdikleri bir kitap, deri bir cüzdan, elektronik oyunlar, onları rahat ettirecek aksesuar niteliğinde eşyalar, örneğin; bir kuş tüyü yastık alabilirsiniz.

 

KADINI:

Annelik ve eş olmak onlara çok yakışır. Hiç bu kadar eviyle bütünleşen bir kişi göremezsiniz. Günün uzun bir zamanını mutfakta geçiren Boğa kadınlarına alınabilecek en iyi hediye, ilginç, kullanışlı mutfak aletleri olabilir.

 

 

 

Kredi: Paşabahçe Square Şampanya Kovası 229 TL

 

ÇOCUĞU:

Sessiz ve sakin yapısı ile sizi asla utandırmaz. Baskıya gelemez. Kızlar daha çok yumuşak tüylü kazaklar, saten pijamalar severler. Minik erkek Boğalara sevdiği kahramanın olduğu bir tişört alabilirsiniz.

 

 

 

İKİZLER:

ERKEĞİ:

Hareketli ve değişken yapılarıyla hemen dikkat çekerler. Sonsuz bir öğrenme isteği içinde oldukları için çevrelerine asla kayıtsız kalmaları mümkün değildir. Orjinal spor ayakkabılar, kaliteli bir güneş gözlüğü, hobilerine gönderme yapan bir kitap veya bir seyahat çantasına hayır demez.

 

KADINI

Temelde soğukkanlı yapısıyla; ahlaki değerleri çok kafalarına takmaz, mantıklı ilişkileri tercih ederler. Bu özel günde onlara verilecek hediye, günün modasını yansıtan bir kıyafet veya aksesuar olabilir.

 

Kredi: UnderArmour spor ayakkabı  379 TL

 

ÇOCUĞU:

Onda ilk fark ettiğiniz tek şey parlak ve cin gibi bakan gözleridir. Hep yüksek yerleri severler. Konuşmayı erken yaşta öğrenirler. Kızlar için her şey alınabilir. Değişik kıyafetler, renkli tişörtler, son moda bir Barbie. Erkekler teknolojik oyuncaklara ve maketlere bayılacaktır.

 

 

YENGEÇ:

ERKEĞİ:

Aile onlar için çok önemlidir. Böyle özel günleri aile ile geçirmeye bayılırlar. Ona alabileceğiniz en güzel hediye; anılarını saklayabileceği resim albümü, ipek bir pijama, terlik, klasik sallanan koltuk veya bir kravat olabilir.

 

KADINI:

Duygulu, koruyucu, güçlü bir hayal dünyasına sahiptirler. Tüm ailenin bir araya geleceği şehir dışında ve büyük huzurlu evleri tercih ederler. Antika meraklısı olup, sallanan koltuklar vazgeçemeyeceği eşyalardır. Anılarına dahil edebileceği bir hediyelere sevinecektir.

 

 

Kredi:  H&M Püsküllü Dokuma Panço 79,90 TL

 

ÇOCUĞU:

Hassas ve alıngan olan bu çocuklar ağlayacak muhakkak bir şey bulurlar. Ne yapsanız onları mutlu edemezsiniz. Kızlar küçükken masal kitaplarını, büyüdükçe gümüş takıları, çiçek ve kokularını severler . Erkekler ise puzzle tarzı oyunları ve yeteneklerini geliştirecek kitap ve oyuncakları tercih ederler.

 

ASLAN:

 

ERKEĞİ:

Gösterişi ve lüksü severler. Evleri ve yaşantıları görkemli olduğu için en pahalı şeyleri elde etmekte ustadırlar. Bu güzel günde ona lüks ve şık hediyeler alabilirsin. Deri bir bot, evrak çantası, cHzdan, kol düğmeleri veya kristal viski bardağı…

 

KADINI:

Aslan kadınları görkemden hoşlanır. Her konuda bu özelliğini yansıtan kıyafetler ve aksesuarlardan hoşlanırlar ve elbette bu tür hediyeleri severler. Tasarım takılara bayılacaklardır.

 

 

Kredi: Bloom Jewellery İstanbul Mono Heart Orange 460 TL

 

ÇOCUĞU:

Dünyayı parmaklarıyla döndüreceklerine inanan bu ufaklıklar, evin tek hakimi olduklarını bilirler. Orijinal oyuncaklara canlı renklerde yapılmış kol saatleri, kazaklar veya tişörtlere hayır demeyeceklerdir.

 

BAŞAK:

ERKEĞİ:

Yaşama sade bakan doğal ve samimi kişilerdir. Onlarla yaşamak kolay değildir. Titiz ve sorgulayıcıdırlar. Ona hediye edebileceğiniz şeyler: Klasik fakat ünlü bir marka parfüm, şık bir pijama takımı veya klasik bir gömlek olabilir.

 

KADINI:

Garip bir doğaları vardır. Seçici ve eleştirici bir tutumları vardır.  Klasik ve sade bir zevke sahiptirler. Abartıya kaçmayan her türlü zarif hediyeye bayılacaklardır. Bir çift deri eldiven, best seller bir kitap veya doğal içeriklerden oluşmuş bir kozmetik seti hediye edilebilir.

 

 

Kredi: Yargıcı Deri Eldiven 239 TL

 

ÇOCUĞU:

Sakinlikten hoşlanır ve tenkite gelemezler. Hatalarını sessizce bir kere söyleyin bir daha asla yapmayacaktır. Hediye olarak bornoz&terlik seti, resim çerçevesi, deri bir sırt çantası, yine deri zarif bir çizme veya ilginç kitaplardan hoşlanacaktır.

 

 

TERAZİ:

ERKEĞİ:

Her zaman her şeyin en iyisini arzu ederler ve bunun için yaşarlar. Sanatçı bir kişiliğe sahiptirler, çocuklarını da bu yönde yetiştirirler. 2018 yılına veda ederken onları mutlu edecek hediyeler arasında hoş bir süveter, kaliteli bir gömlek olabilir.

 

KADINI:

Onlar aslında kendilerine aşıktırlar. Yaşamları boyunca da kendilerine benzeyen kişileri arar dururlar. Yaşamı güzelleştiren her şey onlara hediye edilebilir. Farklı yeni bir parfüme veya oda kokusuna bayılacaktır.

 

Kredi:  Madame Coco Repertoire Çubuklu Oda Kokusu 69,99 TL

 

ÇOCUĞU:

Çok yönlü bu çocuklar çocukluk yıllarında bir hayli çekingendirler. Sanatçı kişiliklerini ortaya çıkaracak şeylere bayılırlar. Resim malzemeleri, boyalar, fırçalar, müzik aletleri, pastel tonlarda giysiler, hayal gücünü çalıştıracak kitaplar…

 

 

 

AKREP:

ERKEĞİ:

Derin bir duygu insanıdır. Ketumdur.  Beraber olacakları kişilerde güçlü bir kişilik, yaşama karşı dayanıklı olmalarını bekler. Deri bir evrak çantası, traş losyonu, güzel bir ajanda, deriden yapılmış her türlü eşyayı sever.

 

KADINI:

Bir Akrep olarak; asla güçsüz biriyle evlenmez, ancak üstün kişilikte birine teslim olurlar. Seçici zevkleri vardır. Güzellikler hep karanlıklarda gizli olduğu için, imkansız olan şeylerden hoşlanırlar. Kırmızı bir ruj ve eyeliner setine, şık bir aksesuara, ipek bir eşarba bayılacaktır.

 

Kredi: YSL Rouge Pur Couture The Slim 220 TL

 

ÇOCUĞU:

Sessiz ve sakin görünür, ama içlerinde fırtınalar kopar. Yalnızlığı severler. Polisiye romanlara, son moda spor giyime ve ayakkabılara bayılırlar. Hobilerine göre bir hediye seçmeniz Küçük Akrep’leri çok mutlu edecektir.

 

 

YAY:

ERKEĞİ:

Ruhları yeni doğmuş bir çocuk kadar saf ve temizdir. Her türlü aktiviteye duyarlı oldukları için gezmeye ve denemeye bayılırlar. Yeni yılda ona büyük bir bavul, güneş gözlüğü, dağ ve deniz sporları yapabileceği malzemeler, rahat ayakkabılar alabilirsiniz.

 

KADINI:

Anlaşılması zor fakat geçinilmesi kolay kadınlar olan Yay’ların, geniş bir zevk armonileri vardır. Özgürlüklerini  ifade eden her türlü objeden hoşlanırlar. Ölmeden önce görülecek ülkeleri listeleyen ciltli bir yolculuk kitabına çok sevineceklerdir.

Kredi: D&R KİTAP 74 TL

 

ÇOCUĞU:

Konuşmayı çok çabuk öğrenirler ve sonra da büyükleri bunaltan sorularla karşılarına çıkarlar. Alışverişten müthiş keyif alan bu çocuklar istediği her şeyi size aldırmakta başarılıdır. Nelerden mi hoşlanır ? Aklınıza gelen her şeyden. Güzel bir çift ayakkabı, elektronik aletler ilgilerini çekecektir.

 

 

OĞLAK:

ERKEĞİ:

Ketum ve ciddi tavırları ile tanınan bir Oğlak erkeğinin yumuşacık bir kalbi vardır. Mesafeli görüntüsünün altında çekingen ve duygusal bir kişilik yatar. Klasik bir kol saati, koyu renkli kaliteli bir gömlek, tütün kokan bir parfüm, ofisine koyacağı bir resim çerçevesi hediye edilebilir.

 

KADINI:

Oğlak kadını zevklidir ama tutumludur. Kolay beğenmeyen yapılarıyla çevrelerine zorluklar yaşatırlar. Zamansız sayılacak eşya ve giyimden hoşlanırlar.  Evi için kaliteli bir mum alabilir veya yıllardır kullandığı parfümden bir adet hediye edebilirsiniz.

Kredi: Jo Malone Mum 295 TL

 

ÇOCUĞU:

Bir Oğlak çocuğu grup arkadaşlıklarından çok, özel sevdiği tek arkadaşı tercih edecek, tüm zamanını onunla geçirecektir. Alışveriş zevki çok gariptir. Koleksiyon merakı vardır. Özellikle kalem , anahtarlık, değişik logosu olan eşyaları biriktirebilir.

 

KOVA:

ERKEĞİ:

Zeki ve akıllı kişilerdir. Olayları akıllıca değerlendirdikleri için anlaşılması zor kişilerdir. Bulundukları ortamın çok ilerisinde düşünürler. Ona verebileceğiniz hediyeler; yeni çıkan elektronik bir alet, son teknoloji ile üretilmiş bir telefon ve orijinal bir ev aksesuarı olabilir.

 

KADINI:

Siz, Kova’lar! İdealist burçlar grubuna dahilsiniz. Özgürlükleri için savaş verirken en güzel aşkları yaşarsınız. Dost yanlısı yapınızla çevreniz hep kalabalıktır. Kovalar yeni tarzlara meraklıdır. Tasarım küpe, kolye, bilezik, evi için şık bir obje, kullanışlı modern bir çanta hoşuna gidecektir.

Kredi: Mehry Mu Fey Mini Çanta 2100 TL

 

ÇOCUĞU:

Okumayı öğrendiği andan itibaren, resimli süslü kitaplar okuyacak ve maket oyunlarla beynini geliştirecek ve sizi şaşırtacaktır. Alışveriş zevki çok farklıdır. Sizi elinizden tutup  elektronik oyuncaklar satan mağazaları gezdirecektir.

 

BALIK:

ERKEĞİ:

Duygusal bir baba ve iyi bir eştir. Aileyle vakit geçirmeyi çok severler. Ona hediye edebileceğiniz en güzel şey; olta takımı, küçük bir tekne gezisi, bahçe işleri yapabilmesi için bahçe malzeme seti olabilir.

 

KADINI:

Alıngan ve sürekli öfkel hali, bitmek tükenmek bilmeyen göz yaşlarıyla, bazen en anlayışlı kişileri bile çileden çıkarabilirler. Rahat ve geniş evleri seven Balık kadınları her türlü romantizm ve lüks detaya da bayılırlar. Küçük ve sade şeylerden hoşlanmaz, pırıltılı hediyeleri tercih edersiniz. Mesela şık parlak bir parti elbisesi.

Kredi: H&M Pullu elbise 329 TL

 

ÇOCUĞU:

Okumayı öğrenir öğrenmez, hikaye kitaplarına sarılırlar. Okudukları hikayelerden yola çıkarak şaşırtacak derecesinde yenilerini uydururlar. Genellikle saf ve çabuk incinen bu çocukları korumak gereklidir. Fantastik bir dünyası vardır. Kız Balığa oyuncak bebek iyi bir hediye olacaktır.

 

 

 

 

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.