İLHAM PERİSİ: GÜL GÖLGE

Aslında onu ilk televizyonla tanıdık, şimdilerde samimi ve gerçek duruşuyla sosyal medyanın ilgi çeken isimlerinden biri haline geldi. Beğendiğimiz ve merak ettiğimiz Gül Gölge’yle bakımından tutun gelecek projelerine aklımıza gelen her şeyi sorduk

Pandemi nasıl geçiyor? Neler yapıyorsunuz?

Erol Günaydın’ın ben zaten karantinadaymışım, haberim yok deyişi geldi aklıma. Ben evi çok seven bir insanım.O anlamda çok büyük bir değişiklik olmadı bir tek herkes gibi aşçı oldum ben de. Bir de yapmaya üşendiğim bakımları daha bir yapar oldum sanırım.

En çok neyi özlediniz bu dönem…

 En çok bir şey düşünmeden sokağa çıkmayı özledim. Mental olarak yorulduk hepimiz.

Bu dönem herkes için farklı aydınlanmalara, gelişmelere vesile oldu, sizin kendinizde, hayatınızda bu tarz bir durum oldu mu? Olduysa kısaca paylaşabilir misiniz bizimle?

Dediğim gibi ben evde kendimle vakit geçirmeyi çok severim.Kendine dönük yaşayan bir insanım.İkinci üniversiteye başlama fırsatım oldu.İstanbul üniversite felsefe bölümüne başladım.Tabi böyle bir dönemde fazla sorgulayıcı bir bölüm olduğu için bazen ağır geldi.Merak ettiğim konulara yöneldim ,izleyemediğim filmleri izledim,okuyamadığım kitapları bir kez daha elime alma fırsatları yarattım kendime.

Gül Gölge’nin bir günü nasıl geçiyor?

Kahve ve müzikle başlıyorum. Mutlaka bir kaç paragrafta olsa bir şeyler okuyorum.Çocukların yemeği,spor,yürüyüş gibi değişiyor.

Yeni projelerde görecek miyiz sizi? Var mı planlar? İşle ilgili şu sıralar meşgul olduğunuz, sizi heyecanlandıran hali hazırda bir şeyler var mı?

Ben az ama öz iş yaptım. Mükemmeliyetçi bir yapıya sahibim ve bu bir dezavantaj aslında.Çok profesyonelce yaklaşıyorum işime ama getirisi de pişman olduğum hiç bir işi yapmamış olmam oldu.İçime sinen beni heyecanlandıran bir şey olursa yaparım tabi ki mesleğim bu.

Aktif bir instagram kullanıcısınız? Sosyal medya ile ilişkinizi biraz anlatır mısınız? Ne kadar vaktinizi alıyor?

Eskiden bu kadar değildim.Bu dönemde değişen şeylere örnek gösterebilirim aslında bunu. Özellikle anneannemi kaybettiğim dönemde birçok takipçimle birbirimize dayandık.Tanımadan bir çok kişiyi sevdim.Bazen çok takılıyorum bazen hiç elim gitmiyor.Ben cok ruh haline duygularına göre yaşayan biriyim sanırım.

Kötü yorumlara karşı tavrınız?

Sadece kendini rahatlatmak için yapılan bazı oluyor , o yorumlara karşı çok net ayna oluyorum.onun gibi cevap veriyorum,şaşırıyor:) eleştiriye açık değilsiniz oluyor cevabı.aslında ben onunla onun tarzında konuşuyorum hoşuna gitmiyor.eleştiri başka bir şey.eleştiriye her zaman açığım herkes herkesi sevmek beğenmek zorunda değil.ben de herkesi sevmiyor beğenmiyorum.ama üslup önemli.yoksa cevabını veririm ya da bloklarım.

Peki şu ana kadar takipçilerinizden gelen sizi en duygulandıran sosyal medya mesajı ne oldu?

Of o kadar çok oldu ki..birini hatırlayıp birini hatırlamazsam diye endişe ederim.Gözlerimin dolduğu,yakından tanımak istediğim,aynı şeyi görüyoruz dediğim çok şey yaşadım.şahane bir şey..

Bir sabah uyandınız ve tüm takipçiler gitmiş sizce ne hissedersiniz?

Ben çok erken yaşta girdim bu dünyaya ve televizyondan geldim.hiç kaptırmadım kendimi o yüzden hiç bir şey hissetmem.Her şey olabilir.

Gelelim güzelliğe, saçınız, fiziğiniz, yüzünüz.. Türkiyenin sayılı güzel kadınından birisiniz bizim için. Öncelikle saçlar, o sarıyı kim tutturuyor, bakımında neler kullanıyorsunuz?

Çok teşekkür ederim. Saçlarım ebil kuaförden Hasan’a emanet. Zaman zaman benim de saçlarımın yıprandığı oldu tabi hep zaman tanıdım.üzerine gitmedim. Parabensiz sülfatsız ürünler kullanmaya çalışırım.

Estetik veya medikal estetik uygulamalar ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Siz de estetik var mı? Yaptırmayı düşünüyor musunuz?

Hiç karşı değilim.Özellikle ekran önündeyseniz normal gözle hiç rahatsız etmeyen bir şeyi ekranda görebiliyorsunuz. Ama bu işi yapmasaydım fikrim ne olurdu bilmiyorum.

Cildiniz için neler uyguluyorsunuz? Özel gittiğiniz, yaptırdığınız bakım rutinleri var mı? Bizimle paylaşabilir misiniz?

Bakım ürünlerimi sıklıkla değiştiririm cilt ya da saç alışkanlık yaşıyor. bazı kült değiştiremediğim ürünlerim var mesela Avene yıkama köpüğü yıllardır benimle.

Makyajla olan ilişkiniz? Makyaj çantanızın favori ürünleri hangileri? Onlarsız asla dedikleriniz….

Makyaj yapmaktan çok makyaj malzemesi almayı sevenlerdenim.Dior fondötenim, Chanel göz kalemlerim, Tom ford farlarım, Nars’tan Dolce vita rujum ve  Burberry aydınlatıcım favorilerim diyebiliriz.

Güzellik dolabınızın gizli silahı nedir? 

Saç için son yıllarda dyson gerçekten müthiş. Bence aydınlatıcıyı doğru kullanmak makyajın en büyük sırrı.

Kötü gün makyajınız nedir? Sizi en hızlı şekilde ne toparlar?

Bronz ten…

2 çocuk annesisiniz ve harika bir fiziğiniz var, neler yapıyorsunuz? Beslenme , spor sizden ilham alacağımız farklı bir şeyler uyguluyor musunuz?

Zaman zaman kilo alıp veririm. Her şeyin çok kurallara bağlı olduğuna inanmıyorum.Bazen salarım sonra toparlarım. Açık havada yapılan aktivitelerden hoşlanıyorum.

Gelelim modaya, stilinizi kısaca anlatacak olsanız…

 Ruh halime göre…

Gardırobunuzu açsak en çok ne buluruz?

Jean ve blazer ceket…

Favori tasarımcılarınız kimler?

Phoebe Philo, DVF , Hedi Slimane, Jacquemus aklıma ilk gelenler. 

  ‘Modum düşük olduğunda kurtarıcı kombinim, yüksek bel jean, beyaz tişört ve ceket oluyor genellikle.’

Peki son soru, 5 yıl sonra nerdesiniz ve ne yapıyorsunuz??

Hiç düşünmüyorum. Bir saniye sonrasını bilmiyoruz.

EN ÇOK

  • Neye gülersiniz?

            Kendime

  • Neden korkarsınız?

          Yakınlarımı kaybetme

  • Ne satın alırsınız?

           Makyaj malzemesi 

  • Ne yemeyi seversiniz?

            Özellikle uzak doğu

  • Neden kaçarsınız?

              Kötü enerjiden

EN SON

  • Neye ağladınız?

     Anneannem için ağladım

  • Ne okudunuz?

      Birim, Dr.Deniz Şimşek

  • Ne izlediniz?

          The Serpent

  • Ne pişirdiniz?

      Tavuklu bezelye

  • Online ne satın aldınız?

          Şarj kablosu 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.