HADİ ŞIMART KENDİNİ, RELAX’A GİT!

Kış günleri genelde kendimizi eve kapadığımız, daha fazla yediğimiz, buna karşın daha az hareket ettiğimiz, depresyona ve kilolara meyilli olduğumuz bir dönem… Peki, size bu gri günlerde bile kendinizi mükemmel hissedeceğiniz yepyeni bir mekandan söz etsek…

Rahat ortamı ve sıcak dekorasyonu ile gün ortasında mola vermek için ideal bir yer Relax.

Etiler’de birkaç ay önce kapılarını açan ve pek çok uygulamayı bünyesinde barındıran Relax, Güzellik Danışmanı Seren Edalı’nın yönetiminde kişiye özel cilt ve vücut bakımları, anti-aging ve bölgesel incelme, epilasyon, Balili uzman eşliğinde masaj teknikleri ve detoks programlarını bir arada bulunduruyor.

Kendinizi ev ortamında hissedeceğiniz tüm detayların ve inceliklerin sizin yerinize düşünüldüğü Relax’da günün yorgunluğunu ve stresini atmanın yanı sıra sağlıklı yeşil içeceklerden oluşan geniş bir detoks barını da kullanabilirsiniz.

NELER YAPTIRABİLİRSİNİZ?

 

Klasik bir cilt bakımı olan ‘Vita Balance’ nem bakımı; kuru, nemsiz ciltler için kök hücre içeren ürünlerle yağ ve nem dengesi yeniden düzenleniyor, elastikiyet artıyor. Nar ekstresi, hyalüronik asit gibi seriye özel olan aktifler ile cilt neme doyuruluyor, gerginlik ve dehidrasyon çizgileri etkin bir şekilde azaltılıyor.

Bakım süresi: 70 dakika

 

Problemli ve akneli cilt bakımı; ‘Doctor Babor Purity Cellular’, cilt üzerinde ölü tabakayı (kirliliği) azalması ve temizlenmesi için cildi yatıştırıcı ve arındırıcı yoğun bir uygulama ile gerçekleşiyor. Yenilenmeye ihtiyacı olan son derece lekenmiş ciltlerin yenilenmesinde veya akut, stresle ilişkili akne tedavisi sırasında tamamlayıcı cilt bakımı olarak kullanılabiliyor.

Bakım süresi: 80 dakika

 

Anti-aging ve lifting bakımı, Babor HSR Lifting Treatment,

Bakımdan hemen sonra daha genç görünmenizi sağlayan, yeni yaşam enerjisi veren lüks lifting bakımı. 3 yönlü lifting etkisiyle yıpranmış cildi yeniden yapılandırıyor. Uygulamada bezelye, soya fasulyesi ile doyurulmuş pamuk lifleri maskesiyle cilde elastikiyet kazandırıyor.

Bakım süresi: 90 dakika

 

Derinlemesine bir cilt temizliği uygulaması olan Aquapeel Aqua Facial Cleansing Treatment

Doğal görünümlü ve parlayan yüz gençleşmesinin yeni bir türü olan Aquapeel, sıvı, doğal, invaziv olmayan, rahatlatıcı ve ağrısız cilt bakım prosedürü. Cilt tonunun iyileştirilmesi ve gençleşmede son derecede etkili. Siyah noktaların ve aknelerin hızlı ve ağrısız olarak ortadan kaldırılmasında görev yapıyor.

Bakım süresi: 70 dak

 

EDİTÖRÜN NOTU: Relax, gün ortasında kendinizi şımartmak, bir mola vermek için ideal bir mekan. Etiler’in göbeğinde olması giriş çıkış rahatlığı sağlıyor, Spa’ya gitmek için büyük otellere taşınmanıza gerek kalmıyor. Bir komşu sıcaklığında Relax, bunda bir apartman katında konumlanmasının ve dekorasyonun da etkisi var elbette.  Sağlıklı atıştırmalıklar ve içecekler eşliğinde günlük buluşmalarınız için de harika bir mekan.

St. Barth ürünleri ile yapılan vücut bakımı ve sırt masajı da cilt bakımları kadar etkili, gün içerisinde yenilenmek isteyenlerin ilk seçimi olmalı. Ve hepsi bu kadar da değil, ayrıca web sitesi, www.relaxbyse.com ‘a kayıt olarak bakımlardan istediğiniz bir tanesini ücretsiz deneme şansına da sahipsiniz. Daha ne istenir? 

ADRES: Etiler Mahallesi, Etiler Mahallesi İhsan Aksoy Sok, Eva Apt.no 7/2

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.