GÜVENLE GÜNEŞLEN!

Kuşkusuz yaz en sevilen mevsim. Ancak dost bildiğimiz, sere serpe kendimizi sıcaklığına bıraktığımız güneş doğru ve gerekli korunmaya sahip olmazsak bir düşmana dönüşüyor. Cildin sağlığı bozulamadan, yaşlanmadan elde edilen parlak dozunda bir bronzluk ise hepimizin hayali. Güvenilir koruyucular işte tam da bu ikilemde devreye giriyor. Yılların en güvenilir güneş markası, en güzel onunla renk almıştım dedirten Lancaster Sun, bu yıl yenilenen formülleri ile daha da kuvvetli daha da çevreci, daha da başarılı…

 Yaz dönemi güneş yanıkları, UV hasarı ve güneş kremi kaynaklı çatlaklar, sıcak havanın neden olduğu durumlardan sadece birkaçı… Bu durumda cildinimizi korumak biraz daha dikkatli bir bakım elzem oluyor. Güneşle karşılaşmadan önce kullanacağınız, güzellik rutininize uygun ve etkili bir koruyucu bulmak ise zor ama imkânsız değil. Lancaster yenilikçi, vegan ve doğa dostu içerikleriyle bu yaz çantamızın gerçek bir demirbaşı.

Lancaster, her zaman arkasında durduğu yüksek etkili ürünleri, temiz içeriği ve okyanus dostu formülüyle yeniden karşımızda. Harika bir yaz geçirmek için yeni doğru ürünlere ihtiyacımız var, Lancaster ‘Sun Sensitive’ hassas ciltlerin bile rahatlıkla kullanabileceği özel bir seri.

İÇERİK REHBERİ;

Sun Sensitive serisi deniz ekosistemine minimum etki için suda çözünür güneş filtreleri içermiyor. Suya dayanıklı formüllere sahip. Ayrıca vegan, hem doğaya hem de hassas cilde saygılı! Geri dönüşüm malzemelerinden üretilmiş tüpleri ve şişeleriyle de her aşaması düşünülmüş ürünler bunlar. Yüksek koruma sunmak için güneş spektrumunun %100’ünü hedefleyen Full Light Teknolojisiyle herkesin kalbini ve güvenini kazanacak cinsten.

Bu yıl sınırsız güneşi hakettik! Tatiliniz ister kademeli ister uzun olsun, şu anda güneş ışığının her damlasının tadını çıkarmaya bakın..

MÜKEMME İKİLİ;

Lancaster Sun Sensitive güneşe duyarlı ve hassas ciltler için yüksek toleranslı formüllüyle yüz ve vücut güneş koruması sağlayan bir seri. Patentli Full Light Teknolojisi cildi UVA, UVB, Görünür Işık ve Kızılötesi Işınlar’dan korurken, doğal kökenli Sunsicalm Kompleks ise hassas cildi güneşten kaynaklanan hasarlardan koruyor ve yatıştırıyor. Hafif ve yağsız dokusu uygulandığında cilt üzerinde iz ve yapışkan his bırakmıyor. 

GÜNEŞ SONRASI BAKIM;

%96 doğal kökenli içeriklere sahip Lancaster Sun Sensitive After Sun Repairing Balm, güneşe maruz kaldıktan sonra cildinizi güneşin neden olduğu hasarlardan korumak üzere geliştirilmiş. Sunsicalm Yatıştırıcı Kompleks ve Bronzluğu Aktive Eden Kompleks birleşerek, altın ışıltılı bir cilt görünümü elde etmeniz için hassas cildinizi onarmaya ve anında rahatlatmaya yardımcı. Yoğun, pürüzsüz ve hassas dokusu cildinizi derinlemesine nemlendirmekle görevli.

Yüz & Vücut için After Sun Repairing Balm 

ÇOCUKLAR İÇİN;

Lancaster Sun Sensitive Milky Spray For Kids SPF50+ çocukların hassas cildi için her annenin elinin altında olması gereken yüksek korumalı bir ürün.  Patentli Full Light Teknolojisi ile çocukların cildini UVA, UVB, görünür Işık ve Kızılötesi Işınlar’dan koruyor. Suya dayanıklı, kum yapışmasıdan etkilenmeyen ve göz yakmayan formüle sahip. Sprey formuyla da çok ama çok pratik bir kullanıma sahip.

Dermatolojik, oftalmolojik ve pediatrik olarak test edilmiştir. 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. 

Kids Milky Spray SPF50+ Yüz & Vücut Koruması 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.