ÇOCUKLARA YÖNELİK DUYGU ATÖLYESİ

Başarılı oyuncu ve sunucu Ceyda Düvenci ve Cüneyt Arkın ‘ın gelini Aslı Cüreklibatır birlikte çocuklar için özel bir atölye çalışmasına imza atıyor. Taş Kağıt Makas  adındaki atölyede duygular üzerine, ebeveyn ve çocuklara yönelik 5 hafta sürecek bir eğitim verilecek… 

 

Doku Medical’in katkılarıyla düzenlenecek atölye, anne babalara ve çocuklara duygularını daha iyi tanıma fırsatı sağlarken, daha sağlıklı iletişim yöntemlerinin de keşfedilmesine yardımcı olacak.

Her hafta duyguların anlam ve önemi üzerine Doğan Cüceloğlu “Ebeveynlerle Duygu Söyleşisi” yaparken; çocuklar da yaratıcı drama eğitimine ve uzman psikologlar ile sanat terapi atölyesine yer alacaklar.

Öğleden sonra çocuklar Primart çocuk tiyatrosunun oyunlarını izleyecek ve 5 duyu etkinlik alanında sürpriz etkinlikler yapacaklar. Ebeveynler ise Şermin Yaşar ile “Duygularla Kitap Dünyasına Yolculuğa” çıkacaklar. Ayrıca tüm gün boyunca çocuklar etkinlikler ile vakit geçirirken, anne ve babalar Doku Medical’ın dermatoloji uzmanlarından Dr. Emre Kaynak’la cilt tiplerini analiz ettirebilecekler.

Levent And Okulları’nda gerçekleşecek atölyenin ilki 16 Şubat’ta başlayacak. Ebeveynler ve 4-12 yaş aralığındaki çocuklara yönelik hazırlanan programın takvimi şu şekilde:

  1. Hafta – Korku (16 Şubat Pazar)
  2. Hafta – Endişe (23 Şubat Pazar)
  3. Hafta – Sinir / Öfke (1 Mart Pazar)
  4. Hafta – Üzüntü / Ağlamak (8 Mart Pazar)
  5. Hafta – Mutluluk (15 Mart Pazar)

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir