ASTROLOG FİLİZ ÖZKOL’DAN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Sırlarınız ortaya çıkıyor

Eski bir sırrınız ortaya çıkabilir. Bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız. Oldukça güçlü pozisyonlarda çalışarak işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Bazı durumları gözden geçirmeniz için evren size fırsat verecek. Gözardı ettiğiniz küçük ayrıntılar üzerinde durmalısınız. Yaşamınızı yeniden gözden geçireceğiniz bir döneme gireceksiniz.

KOÇ

Başarılarınız gündemde

Konuşmalarınızla herkesi büyüleyerek kendinize bağlıyorsunuz. Mesleki konumlarınız ve iş başarılarınız gündeme gelecek. Kişisel ilişkilerinizden kopmayacaksınız. Yoğun duygular yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Karşılaşacağınız engellerle mücadele edecek güçtesiniz. Kendinize ait doğrularınızdan emin olmak için, çevrenizi sınamak isteyeceksiniz. Kendinizi çok daha enerjik ve cesaretli hissedeceğiniz bir dönem.

BOĞA

Kendinize güveniyorsunuz

Özgüveniniz oldukça yüksek. Sosyal yaşantınızda bozulan dostluklarınızı yeniden düzeltme imkanı bulacak, derin bir çözülme devresine gireceksiniz. Bu dönem aklınız çok karışabilir. Sosyal çevreniz ve aşk ilişkilerinizle yeni olaylarla karşılaşacaksınız. Bitmesi gereken durumlar gündeme gelebilir. Bir türlü kopamadığınız ve süregelen ilişkiniz hakkında kesin kararı vereceksiniz. Bu dönem dinlenmeye ve projelerinizin planlarını yapmaya ihtiyacınız var.

İKİZLER

İlişkileriniz yön değiştiriyor

Ay tutulması iletişim evinizde gerçekleşiyor. Gücünüzün farkındasınız. Sizden yaşça büyük birinin varlığı size destek verecek. Bu tür etkileşimlerin sizin için olumsuz bir yönü olabilir. Etkilendiğiniz çevre veya kişinin fikirleri doğrultusunda asıl yapmanız gereken işlerden koparak, başka konulara kayabilirisiniz. Cesur, aktif ve risk almaya hazırsınız. Maddi korkularınızı bir kenara atacaksınız. Ama dikkat, bu hafta  akıllıca adımlar atmalı ve hata yapmamalısınız. 

YENGEÇ

Korkularınızı yeniyorsunuz

İş bağlama konusunda oldukça başarılı bir performans sergileyeceksiniz. Hayallerinizi ifade ederken korkularınız yenmelisiniz. Pratik bir şekilde sorunlarınızı sonuçlandıracaksınız. İlişkilerinizde empati yeteneğinizi doğru kullanacağınız bir döneme giriyorsunuz. Çevrenizdeki kişilerin sorunları başınızı ağrıtabilir. Yine bu dönemde, her türlü riskten ve spekülasyondan uzak kalmalısınız. 

ASLAN

Olumlu ilerliyorsunuz

Başarınızın oldukça yüksek olacağını müjdeleyebiliriz. Başarma içgüdünüz başarıyı da doğal olarak beraberinde getirecektir. Bu hafta  arkadaşlık ilişkileriniz ve dostluklarınız ön planda olacak. Bol seyahatli günler önümüzdeki dönem sizi bekliyor. Atılımlarınız ve sosyal çalışmalarınız için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman daha başarılı olduğunuzu görecek,  olumlu çalışmalar sergileyeceksiniz.

BAŞAK

Tenkit edilmek istemiyorsunuz

Uzun süredir görüştüğünüz dostlarınızla bazı duygusal çekişmeler sonucunda ilişkilerinizi bitirebilirsiniz. Sevdiğiniz bir dostunuzla farklı ortamlara düşebilirsiniz. Çevrenizde kariyerinizle ilgili etkin kişilerle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.  Dostluklarınızda sansasyonel olaylara karşı temkinli olmalısınız. Bazı özel durumlarınızı gözden geçirmelisiniz. Tenkit edilmekten nefret ettiğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Üstelik ailenizden gelecek olan bu eleştiriler canınızın sıkılmasına neden olacak.

TERAZİ

Bireysel ve özgünsünüz

Bu dönemde daha bireysel ve özgün olacaksınız. Amaçlarınızda takıntılarınız, kişisel isteklerinizle örtüşecek. Daha sonra madde evinize geçerek çalışma sisteminize enerji yükleyecek. Daha çok çalışmak zorunda kalacaksınız. Aile ortamını etkileyecek özel durumlar söz konusu olabilir. İş hedeflerinizi büyük bir hırsla takip edeceksiniz. Güç ve aşk unsurunu birlikte yaşamak isteyeceksiniz.

AKREP

Projeleriniz önemli

 Doğru projeler ve yatırımlar için kolları sıvamaya başlayabilirsiniz. Öğrenme kabiliyetiniz önemli kararlar almanıza neden olacaktır. Bilginizi çevrenizle paylaşırken, kendinizi ispat etmek isteyeceksiniz. Dostlarınızla duygusal bağlarınız güçlenecek. Entelektüel aktivitelere ve sanatsal gösterilere ilgi göstereceksiniz. Söz vermeden önce düşünmelisiniz.

YAY

Engelleri aşıyorsunuz

Amaçlarınızdan taviz vermeden başarılı bir dönem geçireceksiniz. Hayata enerjik bakacaksınız. Ay tutulması sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Gücünün farkındasınız. Kararlı ve temkinli hareket etmenize rağmen, yakın çevrenizin düşünceleri sizi etkileyecek. Aşk ve iş hayatınıza özen göstermeye çalışın. Kendinizle ilgili acele kararlar vermeyin.

OĞLAK

Risklere dikkat

Sezgilerinizin yüksek oluşu bulunduğunuz ortamlardan kopmanıza neden olabiliyor. Çevrenize ters düşmekten hoşlanmıyorsunuz. Bugün güçlü işbirlikleri içinde olacak ve uzun süredir görüşmek istediğiniz kişilere ulaşabileceksiniz. Dostlarınıza jest yapacağınız bir hafta. Bazı gizli konuların açığa çıkması çözüm yollarını da beraberinde getirecek.  Riskler konusunda temkinli davranmalı ve öfkenizi kontrol etmelisiniz. 

KOVA

Cesur ve güçlüsünüz

Çevresel koşulları belirleyen evinizde ay tutulması gerçekleşiyor. Enerjiniz, çevrenizi etkileme konusunda sizi ön plana çıkarıyor. Rahat ortamları tercih edeceksiniz. Daha atak ve cesur davranışlar sergileyeceksiniz. Girdiğiniz ortamlarda gözlerin üzerinize çevrilmesine neden olacaksınız. Sözleriniz kırıcı ve baskıcı olabilir fakat, siz taviz vermeyen tavırlarınızla kendinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz.

 BALIK

Enerjiniz muhteşem

Hızlı hareket ederken, yerinde duramayan bir imaj sergileyeceksiniz. Enerjinizin yüksek olması detayları ve küçük ayrıntıları da gözden kaçırmanıza neden olabilir. Kariyer evinizde ay tutulması gerçekleşiyor. İletişim ve hedefleriniz konusunda oldukça başarılı bir döneme gireceksiniz. Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Gücünün farkındasınız. 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.