EN ETKİLİSİNDEN BİR EL KREMİNE NE DERSİNİZ?

Ellerimizi yıkamak Corona’dan korunmanın ilk ve temel adımlarından biri olunca, haliyle gün içerisinde çok kere eller suyla ve sabunla buluşuyor. İyi de oluyor buna tam gaz devam ama ellere gereken önemini ve özeni göstermeyi de es geçmemeli.

Zira sabun da su da kurutur, kuruyan eller esnekliğini yitirdikçe cilt incelir,  daha hızlı kırışmaya yüz tutar, damarlar daha görünür bir hal alır, sonuç mu yaşınızdan çok daha yaşlı ellere sahip olmuş çıkarsınız Corona savaşı sonrası .

Neler yapmalı? Her yıkama işlemi sonrası sadece nemlendiren değil aynı zamanda cildin dokusunu besleyen bir el kremi kullanmalı. Gece yatarken de aynı yüzünüze yaptığınız gibi onarıcı etkili bir yüz serumu sürerek uykuya dalmalısınız.

El kremi demişken, bitkisel ve doğal içeriklere sahip Drop by Organics ‘ten tam zamanında  süper besinlerle hazılanmış bir el losyonu çıkageldi.  Bosphorus sadece el değil vücuda da kullanabileceğiniz bir losyon, boğazın mavisine gönderme yapan tatlı bir mavi renge, harika bir kokuya sahip ve   içerikleri de piyasadaki pek çok el kremine göre oldukça kuvvetli.

Vitamin A, B 12, antioksidanlar, klorofil yönünden zenginliğiyle bilinen Mavi spirulina, Brokoli yağı yanı sıra jojoba, macadamia ceviz yağı, mor menekşe ekstraktı gibi süper zengin antioksidanlar içeren saf yağlar ve bitki özlerine sahip. Biliyorsunuz yaşlanma karşıtı bakımda etkisi kanıtlanmış en güçlü içeriklerden biri kabul ediliyor retinol. Brokoli ve  Spirulina’da bulunan yüksek oranda Vitamin A cildimize retinol olarak giriyor, sentetik retinolün zararlarından uzak bir şekilde de cilde etki ediyor. Özellikle de kırışıklıklar ve  cilt yenilemede etkisini kısa sürede göreceğinizi garanti edebilirim.

 

125 TL satış fiyatına sahip Bosphorus’u satın almak için tıklayın.

 

 

More from Gözde Atakoğlu
ÇİLEK DOLUNAYINDA BİZİ NELER BEKLİYOR?
14 Haziran 14.52’de Yay burcunda güçlü bir dolunay gerçekleşiyor…Teknik olarak dünyaya çok...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir