EVDE STİLİNİ KAYBETME!

Her gün bir önceki günün aynısı gibi gelebilir. Burada yapmak gereken minik dokunuşlarla büyük etkiler yaratmak. Elbette en önemli dokunuş kılık kıyafetle başlıyor.

 1. Lütfen her sabah uyan, pijamalardan kurtul! : Bu bir gerçek tün gün pijama ile takılmak kendinize, kişisel bakımınıza dikkat etmemenizin ilk adımı. Evde rahat ama pijama kadar da rahat olmayan kıyafetlerle çok daha konsantre ve yenilenmiş hissedeceksiniz.
 2. Ev kıyafetlerin olsun!: Kendi dolabından kombinler yapabilirsin, rahatlık peşindeysen eşofman alt-üst takım giyinebilir, uzun rahat elbiseleri hırkalarla kombinleyebilir, yüksek belli bir jean ve t-shirt giyilebilirsin.
 3. Evde giymeye kıyamam! : Çıkar bu cümleyi aklından. Canın ne istiyorsa giyebilirsin, daha güzel günler için saklama, erteleme fikrini bırak artık. Evde öylesine kılıklar giyilir düşüncesini de. Kendin için giyin.Öz saygın için. Giydiklerini kimseye göstermene gerek yok. Zira zaman, hayat erteleme yapamayacağımız kadar kıymetli. Gayet iyi anlamış bulunuyoruz.
 4. Harika ev kıyafetleri satın alabilirsin: Mağaza gezemiyor olabiliriz ama internet alışverişleri devam ediyor. Eğer gerçekten ihtiyacınız varsa bir, iki parça bir şey satın alabilirsiniz. Bu keyfinizi yerine getirecektir. Ama dikkat, evdeyiz ve daha ne kadar daha evde kalacağız hiçbir fikrimiz yok, zaman ayağımızı yorganına göre uzatma zamanı, o yüzden gerçekten gerekliyse basın tuşlara.

ÖNERİLER

 

Takım eşofman 229.95 TL alt 199.95 TL üst
Yargıcı Elbise 347 TL
H&M Fermuarlı sweatshirt 159 TL

 

TÜLİN KERMEN’den tüyolar

 1. Evde terlik veya pandolf’larla kendinizi ağır hissedersiniz. Çorapla da bakımsız ve enerjisiz. En güzeli eve özel temiz bir spor ayakkabı veya babet giymek olacaktır. Ayağınızda ayakkabı tarzı bir şey olması sizi daha enerjik yapacaktır.
  H&M 199 TL spor ayakkabı

   

 2. Evde çizgili üstler giymek daha enerjik olmanızı, hissetmenizi sağlar.
 3. Koyu renkli alt-üst takımlar açık ten renklilere yakışacaktır. Koyu tenli iseniz de canlı renklere yönelin.
 4. Eğer daha az yemek yemek istiyorsanız o halde eşofman ve tayttan uzak durun. Beli rahat her şey, bol duran her şey rahat hissettirecek ve daha çok yemenizi destekleyecektir. Kaçamak yapmaya müsait biriyseniz pantolon giymenizi tavsiye ederim.
 5. Evde kötü gün saçı yaşamak çok olası, farklı modeller deneyin, toplayın, açın, yandan ayırın, daha önce denemediğiniz bir şeyler deneyin. eşarpla toplayabilir, bandana tarzı bir modelle çıkan dip boyanızı da örtebilirsiniz.
 6. Sütyen giymeden olmaz. Tıpkı ayakkabı giymek gibi bir şey. Yataktan kalkar kalkmaz sütyeninizi giyin bu sizin daha bakımlı ve zinde hissetmenizi sağlayacaktır.
 7. Çorapların kıyafetine uyumlu olmalı. Öyle üzerine ne varsa geçirmiş gibi asla durmamalısın. Terlikle dolaşıyorsan asla çorap giyme. En azından bileklerin görünsün, bu daha zarif görünmeni sağlar.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir