BABALAR GÜNÜ’NÜN HEDİYE REHBERİ

Yaz sıcakları artarken babalarımız için hem etkili hem de pratik armağan önerileri.

Uzunca bir zamanı evde geçirdikten sonra, yavaş yavaş yeni normalimizle eskisini harmanlamaya çalıştığımız şu haftalar, çoğumuz gerçekten nelere ihtiyacımız olduğunu anladık. Belki bazı erkekler için listenin altlarında yer alsa da cilt bakımı ihmale gelmez. Babalar Günü’ne sayılı vakit kalmışken, bu özel günde onlara alabileceğiniz ürünlere bir göz atın.

HUNCALIFE Just For Men Duş Jeli 150 ml, 22.99 TL

Yeni mevsim, yeni normal, yeni aromalar… Bu üçlünün son halkasını size sağlayacak bir duş jelinin tam zamanı. Ginseng özüyle güçlendirilen ve E vitamini içeren formülüyle cildinizi temizlerken koruyor da.

Bioderma Photoderm Max Aquafluid SPF 50+, 114,50 TL

Güneş koruyucuların mevsimi olmamakla birlikte, özellikle Haziran’la başlayan süreç onlara en ihtiyaç duyacağımız dönem. Tüm cilt tipleri için akışkan dokulu ve matlaştırıcı etkili bir seçenek.

NUXE Tıraş Sonrası Balsamı, 135 TL

İçerdiği sandal ağacı ve mantar ağacı özleri ile cildi yatıştıran, cildi hem onarırken hem de sakal uzamasını geciktiren bu ürün, yorulan ciltlerin imdadına yetişecek.

HUNCALIFE Just for MEN Roll-on, 50 ml, 16,99 TL

İyi bir duş jelinin tamamlayıcısı, her zaman roll-on’dur. 24 saat boyunca hem terlemenizi düzenleyip hem de cildi nemlendiren bu roll-on, doğru tercih.

Clinique Nemlendirici Losyon, 100 ml, 229 TL

Ciltteki su ve nem dengesi, sıcak havalarda kolaylıkla bozulabilen bir denge. Bu losyon kaybolan dengeyi yeniden sağlarken kuru ve normal ciltlerdeki gerginlik hissini yok ederek cildi de rahatlatlatıyor.

Bioderma Sébium Lotion, 99,50 TL

Her ne kadar karantina günleri sakallar uzatılmış olsa da, kesildikten sonra bir miktar tahriş kaçınılmaz. Tıraş sonrası kullanıma uygun, karma ve yağlı ciltler için gözenekleri sıkılaştırmaya yardımcı tonik banyonuzda yerini alsın.

NUXE Göz Çevresi Bakım Kremi, 135 TL

Göz çevresi bakımı, özellikle uzun mesai günlerinde daha da önem kazanıyor. Bu bakım kremi cildi yatıştırır, göz çevresindeki şişkinliği ve koyu halkaları giderirken, anti-aging etkisiyle sizi hep aynı yaşta gösterecek.

Clinique Happy for Men Erkek Parfüm, 50 ml, 349 TL

Güzel kokmak herkesin hakkı ve buna özen gösteren erkekler bilir ki, parfümler dönem dönem yenilenmelidir. Happy For Men, turunçgil ve odunsu kokularıyla bu mevsimin doğru tercihi.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.