YILIN DÜĞÜNÜNDEN DETAYLAR

Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz 2020 yılında nişanlandıklarını duyurmuştu. Ancak  çiftin düğün törenleri pandemi nedeniyle ertelendi.  9 Nisan’da Peltz ailesinin Palm Springs, Florida’da bulunan malikanesinde masal gibi bir düğünle evlendiler. 

Brooklyn, düğününden birkaç saat önce, köpeğiyle golf arabasında görüntülendi….

Yılın düğünün de en çok merak edilen konu tabi ki damadın ve gelinin görünümleriydi.  Nicola Peltz,  stilisti Leslie Fremar’ın yardımıyla romantik  ve zarif görünümlü  bir Valentino Couture gelinlik giydi.  Ve bu gelinlik Valentino kreatif direktörü Pierpaolo Piccioli ve ekibi tarafından tam 1 senede hazırlandı. 

Bu görünümünü  uzun bir Fransız dantel duvak ve el yapımı eldivenlerle tamamladı. Gelinliğe annesinin hazırladığı mavi renkli ipten oluşan bir nazar tılsımı işlendi.

Brooklyn Beckham ve David Beckham’ın tercihi ise Dior’dan yana oldu. Damatlığın tasarımını ailenin yakın dostu olan Dior kreatif direktörü Kim Jones yaptı.Brooklyn Beckham damatlığını kayınvalidesinin hediyesi olan özel tasarım bir pırlanta zincirle süsledi

Peltz’in  güzellik görünümüne gelince saçları için 90’lı yılların süper modeli Claudia Schiffer’dan  ilham aldı. Saçını yarı yukarıda yarı aşağıda gevşek bir topuz ile toplattı. Ve perçem kakülleri ile doğal bir görünüm kazandı. 

Bu özel gün için Victoria Beckham ise, Londra atölyelerinde yapılan  Victoria Beckham Couture elbisesini tercih etti.  Kumaşı İtalya’da özel olarak çalışılan elbisenin renk seçiminde okyanus yansımasından , kumaşından ise likit metalden ilham alındığını paylaştı Victoria Beckham.

İnstagram hesabından ‘post spice’ notu ile bu kolyeyi paylaşan Beckham’ın  21.5 karatlık armut biçimli elmastan oluşan kolyesi David Beckham tarafından kendisine Brooklyn’in vaftizinde verilmiş. Ve tam tamına 25 milyon değerinde.

Victoria Beckham’ın annesi Jackie Adams ve yakın arkadaşı Aktris Eva Longoria da bu özel düğün için Victoria Beckham tasarımı tuvaletler giymeyi tercih eden isimler arasında yer aldılar.

Brooklyn’in küçük erkek kardeşleri Romeo ve Cruz damadın sağdıçlarıydı…

Cruz Beckham
Romeo Beckham
Harper Beckham

Küçük kız kardeşi Harper Beckham’da nedime oldu.

Düğüne ünlü şef Gordon Ramsay, Serena Williams, Marc Antony, Spice Girls’ten Melanie Brown Melanie Chisholm, Gigi Hadid ve Gisele Bundchen ile eşi Tom Brady gibi ünlü yıldız isimler katıldı.Düğünün en heyecan verici konuklarından biri de düğünün after partisinde DJ olacak olan Snoop Dogg idi.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.