KULAĞA KÜPE OLACAK SEVGİLİYE HEDİYE ALMA KILAVUZU

Sevgili kısmına hediye almak zordur. Sevgililer gününde ise daha bir zordur. Ama her zaman yapılabilecek şeyler vardır. Tavsiyeler için yazıyı okumaya devam edin..

Öyle bir gün yokmuş gibi yapamazsınız

Sevgililer gününü unutmaya olanak yoktur. Siyasilerden kapı komşunuz Ayşe Teyze’ye, emekli Salih Öğretmen’e, hep bir ağızdan kutlanılan günü sevmeyebilirsiniz. Ama yok sayamazsınız.

Tek bir kırmızı gülle geçiştiremezsiniz

Çiçek, klişedir ve herkesin sevdiği bir şeydir. Ama buna çok güvenmeyin. O kırmızı gülle (yahut başka bir çiçekle) gelişme ve sonuç olmaz. Ancak giriş olur. O hediye alınacak!

Ben seni bir gün değil her gün seviyorum

Saçmalamayın. Part-time sevgililik mi olur? Elbette her gün seveceksiniz. Bazı günler de hediye alacaksınız. O günlerin en klişesi, en kırmızısı, en “aziz valentinlisi” de sevgililer günü. O hediye alınacak!

Hediyenin küçüğü olur!

Hediyenin küçüğü olmaz sözü hediye alan için değil hediye kabul eden içindir. Bütünüyle küçük hediye alanı ezmemek için uydurulmuş bir zarafet cümlesidir, yalandır.

Hediyenin büyüğü olmaz!

Çok para harcayarak güzel hediye alınmaz. Güzel hediye düşünerek ve emek harcayarak, isabet kaydederek alınır. Hatta çok parayla hata yapmak daha kolaydır. Kendinizi bir tartın. Çevrenizde görgüsüz biliniyorsanız muhakkak güvenilir bir yakınınızdan yardım isteyin. Kendi başınıza hediye almaya kalkışmayın.

Written By
More from Beril Yilmaz
İNSÜLİN DİRENCİNİ KIRAN 10 ÖNEMLİ ÖNERİ!
Sık sık acıkıyor musunuz? Açlığa karşı tahammülsüz müsünüz? Karbonhidratlı gıdalara, özellikle tatlılara...
Read More
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.