Selena Gomez’in Rare Beauty’isini Keşfediyoruz!

Selena Gomez, bir çok ünlü isim gibi makyaj tutkusunu Rare Beauty ile bir markaya dönüştürdü. Rare Beauty doğal içeriklerle zenginleştirilmiş , her kadının eşsiz bir güzelliğe sahip olduğunu savunan ve bu güzelliği ön plana çıkararak özgüvenin önemini vurgulayan bir felsefeye sahip. Rare Beauty ürünleri sadece Sephora’larda satışa sunulacak.

Bu arada bugünden itibaren ( 1 Temmuz 2021 ) Sephora Online Makyaj ile Rare Beauty Koleksiyonu’na ait dilediğiniz ürünü kendi üzerinizde dijital platformda deneyimleme imkanı da sunuyor. Ürünleri dijitalde olsa deneyimlemek satın almadan önce fikir sahibi olmanıza yardımcı oluyor.

Gelelim koleksiyonda neler olduğuna;

Always An Optimist Aydınlatıcı Primer

Cildi aydınlatan bu özel içeriğin su bazlı formülü makyaj için mükemmel bir zemin oluşturuyor. Lotus, gardenya ve beyaz nilüferden oluşan botanik bir karışım sunan primer, tüy kadar hafif jel dokusuyla da güzellik tutkunlarının yanında…

Liquid Touch Ağırlık Yapmayan Fondöten 

Hafif dokulu, cildin nefes almasını sağlayan formülü ciltte kusursuz, doğal bir görünüm sağlıyor.

23 renk seçeneği mevcut!

Liquid Touch Aydınlatıcı Concealer

Yenilenmiş ve göz alıcı bir görünüm için ideal olan kapatıcı, lotus, gardenya ve beyaz nilüferin yatıştırıcı botanik karışımıyla dikkat çekiyor. 

Stay Vulnerable Likit Far

Uzun süre kalıcılık vaadeden ürün suya dayanıklı formülü sayesinde akma ve bulaşma yapmadan tüm gün boyunca kalıcılığını koruyor.  

Positive Light Likit Aydınlatıcı

İpeksi bir cilt hissi uyandıran likit  aydınlatıcı, ciltte nemli bir bitiş sağlıyor. Aynı zamanda cildi besleyerek gün boyu parlak görünmesini destekliyor.

Soft Pinch Likit Allık

Soft Pinch Likit Allık, yumuşak dokusuyla 8 farklı renkte sunuluyor.   Kalıcığılığı hafif yapısında barındıran likit allık, gün boyunca yanaklara tazelik katıyor.  

Blot & Glow Rötuş Kiti

Seyahat dostu ikili sayesinde ciltteki fazla yağ emiliyor, keten karışımlı kağıtlarla ciltteki makyaj parlaklığı kolaylıkla alınıyor.

Written By
More from Beril Yilmaz
GÖZ ÇEVRESİ SORUNLARI İÇİN YENİ YÖNTEM…
Yüzümüzün en hassas bölgelerinden olan göz çevresi,  genç ve güzel görünüm konusunda...
Read More
Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir