MERHABA, BEN ZEYNEP, BİR OJE KOLİĞİM…

IMG_10316Her an her yerde  renkli tırnaklar, dikkatimi ve ilgimi çekmeyi başarıyor. Her ne kadar resim yapmasam da konu tırnaklarıma gelince Picasso’ya dönüşüyorum. Tabi güzel tırnaklar güzel bir manikür olmadan olmaz. Manikürümden sorumlu isim Nur Asır kendisi Bağdat caddesinde, Sosyal medya’da @nunusco ismiyle yaptığı çalışmaları takip edebilirsiniz. Kendine özgü tarzıyla nail art konusunda üstüne tanımıyorum. Bu yazı nail art konusunda kendimi geliştirmeye ve farklı tarzları kendi ellerimde denemekle geçirdim, sonuçta orjinal ve farklı bir şeyler denemeden dikkat çekemezsiniz di mi?

Bende birbirinden farklı ve çılgın tırnaklar yapmaya özen gösterdim, bu konuda bütçemi çok zorlamayan Flormar’ın ojeleri ve tırnak fırçaları tek yardımcım oldu. İnstagram’ın esin kaynağı olduğu bir gerçek. Son denememde ellerimde göz alıcı, parlak renkte ojeler kullanmak istedim, bunun için tercihim Flormar’ın Wet Look serisi oldu, özellikle de no:WL01’i isimli rengi.

image2

Okulların açılmasıyla çılgın tırnaklara sadece hafta sonları olmak kaydıyla devam.  Okul var diye ojelerden vazgeçecek değilim, bu dönem boyunca çok göze çarpmayacak ama sağlıklı bir görünüm yaratacak nude (bej ve tonlarını) renkte ojeleri tırnaklarımdan eksik etmeyeceğim. Nude oje olarak Yves Saint Laurent no.22’yi ilk tercihim,daha ekonomik bir alternatif derseniz  Pastel’in  101 numaralı rengini önerebilirim.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir