CİLT BAKIMINDA DEVRİM…

Bir güzellik editörü olarak kullandığı yenilikçi içerikleri takip etmekten büyük keyif aldığım bir marka Avon. Geçtiğimiz aylarda öncü duruşuna bir yenisini daha ekleyerek yaşlanma karşıtı bakımda çığır açacak yepyeni bir teknoloji ve o teknolojiye sahip çok güçlü bir serumla tanıştırdı bizleri, öyle bir serum ki ezber bozuyor, durun anlatıyorum…

EDİTÖR: GÖZDE ATAKOĞLU

Tam tamına 135 yıl önce Amerika’da, doğrudan satış markası olarak doğdu Avon, her ürününü çok sevdik, kadınlara iş imkânı sağlayan sistemine ise bayıldık. Öyle bir marka ki sayesinde yüksek kalite ve uygun fiyat kelimelerini aynı cümlede geçirebiliyorum. Bu yeni lansmanlarında onlarla çalışma fırsatı buldum. Markanın hikayesine ve yarattığı ilklere bir kez daha şapka çıkardığımı söylemeliyim. Mesela Saf Retinolü, Alfa Hidroksi Asit teknolojisini, 3 farklı molekül büyüklüğüne sahip Hyalüronik asiti ilk kullanan güzellik şirketi olduklarını biliyor muydunuz? Ya da hayvan deneylerine son veren ilk global güzellik markası olduğunu? İşte cilt bakımında bu çığır açan yeniliklere bir yenisini daha ekliyor. Bu sefer de bilinen en kuvvetli yaşlanma karşıtı içerik olan retinolden daha da kuvvetli, daha kolay kullanılan ve daha hızlı etki eden bir yaşlanma karşıtı bakım teknolojisi ile çıkıyor karşımıza…

VEE KARŞINIZDA PROTINOLTM
Protinol™ herkeste doğuştan bulunan ama yıllar içerisinde azalan bebek kolajen üretimini destekleyen, Avon’a patentli bir teknoloji. Cildimizin sıkılığı ve genç görünmesi için kolajen tip 1 ve tip 3 en önemlileridir. Kolajen 1, bebek kolajeni olarak da bilinen kolajen 3’ü sarar ve bu daha sıkı, esnek, dolgun, sağlıklı bir cilt yaratır. Zamanla ne yazık ki her şey gibi bunlar da azalır. Özellikle de bebek kolajeni olan tip 3. İşte Protinol™ teknolojisi burada devreye girerek genç bir ciltte olması gereken bu iki kolajenin onarılmasına ve artış göstermesine yardımcı oluyor.

MUCİZELERE İNANIR MISINIZ?

Gelelim bu özel teknolojiye sahip o özel ürüne. Anew Renewal Power serum, sadece 1 haftada, evet yanlış okumadınız sadece 7 günde daha sıkı, ışıldayan ve daha genç görünen bir cilt yaratıyor. Bunu hem bir kullanıcı olarak söylüyorum hem de tüm kullananların klinik olarak test edilmiş sonuçları söylüyor. Serumun içeriğindeki Protinol ikili kolajen desteği sağlarken, yine cilt için harika bir içerik olan Niacinamide ise kolajeni korumak ve cilt yüzeyini yenilemek üzere çalışıyor.

Sadece 1 hafta deneme sonucunda, ince çizgi görünümünde hafifleme, daha sıkı, daha ışıklı, daha pürüzsüz bir cilt, daha az belirgin gözenekler, daha güçlü ve daha esnek hisseden bir cilt yapısı sonuçları gözlemlenmiş ve ürünü deneyen herkeste 1 haftada %100 gözle görülen sonuçlar var.

BANA NELER OLDU?

Yaklaşık 1 aydır düzenli kullandığım Anew Renewal Power serum sonrasında cildimde neler gözlemlediğime gelirsek, güldüğümde beliren yanak hattımda akordeon olan mimik çizgileri neredeyse yok oldular, cilt yapımda ciddi bir sıkılaşma oldu özellikle de yanak bölgemde, cildimin genelinde daha pürüzsüz bir görünüm oluştu ve makyaj yapmama gerek kalmayan bir aydınlanmadan bahsedebilirim. Sanki ışık geldi yüzüme, görenler de böyle söylüyor.

MARKA YÜZÜ ŞEVVAL SAM

Anew Power serumun reklam yüzü ünlü olarak oyuncu Şevval Sam. Kaliteli yaş alan, enerjisini çok sevdiğim bu isimle markayı çok yakıştırdım.  Lansman sırasında canlı yayınla kendisine bağlandık. Serumu kullanmaya başladıktan sonra cildinde ne gibi farklar gördüğünü bizzat sorma şansım oldu. Sam, çok yoğun bir temposu olduğunu ve Anew Power serumun cildindeki yorgunluk izleriyle savaşarak kullandığı ilk andan itibaren etkisini hissettiğini söyledi. Ayrıca Sam, böylesine kadınların yanında olan bir marka ile işbirliğine girmiş olmaktan gurur duyduğunu da her fırsatta dile getirdi.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.