Makyaj ve Cilt Bakımını Bir Arada Yapmaya Ne Dersiniz?

Son dönemin en başarılı makyaj serisi kesinlikle Pastel’e ait.

Makeup To Skincare serisi siz makyajınızı yaparken aynı zamanda cilde bakım yapan ürünlerden oluşan, hibrit tekonolojisine sahip bir seri.

Makeup To Skincare serisi adı üzerinde makyajdan cilt bakımına uzanıyor ve şimdilik 4 adet üründen oluşuyor, fonksiyonellik ve konforu bir arada sunması onu açık ara favorilerimizden biri haline getirdi. Zira günlük makyajımızı yaparken serinin cilde iyi gelecek içeriklere sahip olması hem zamandan hem de tek üründe ikisi bir arada etki alarak paradan tasarruf etmemize yardımcı oluyor.

Her biri birbiri ile uyumlu ister beraber ister tek başlarına kullanabileceğiniz şekilde yaratılmış olmaları ise serinin bir diğer artısı.

Nemlendiren bir baza kim hayır diyebilir?

Makyajın bazı nemlendirme ile başlar, iyi bir makyaj kendisini nemli bir ciltte gösterir. İşte makyajın bu ilk adımından yola çıkarak Makeup To Skincare Hydro Glow Prime’ı yaratmış. Hydro Glow Prime, su bazlı jel ve sedefli yapısıyla cildi kusursuz bir şekilde makyaja hazırlarken, ışığı yansıtan pigmentler sayesinde daha aydınlık bir görünüm sağlıyor. Tüm cilt tiplerinin rahatlıkla kullanabileceğini ekleyelim, içeriğindeki yeşil çay yaprakları özü cildi şehir hayatının getirdiği çevresel kirliliğe karşı korurken, parlak ve sağlıklı görünmesine de yardımcı oluyor. Hafif yapısı ciltte ağırlık yaratmadan bir nemlendirici misali emiliyor.

İster fondötenle karıştırın, ister makyajdan 5 dakika önce kullanın, isterseniz doğal ve taze bir görünüm için tek başına cildinize uygulayın… Karar sizin, makyajınız size özel…

Göz çevresi bakım ister!

Kapatıcılar, her gün kullanılan kozmetiklerden biri oldukları için en hassas bölge olan göz çevresini zaman içerisinde kuruturlar ve ince kırışıklıkların daha görünür olmasına neden olurlar. O yüzden makyaj artistleri kapatıcı öncesi göz çevresini de iyice nemlendirirler. İşte Makeup To Skincare göz çevresi kapatıcısını göz çevresi kremi ile birleştirerek soruna kökten bir çözüm sunuyor. Sür ve çık, göz çevren hem nemleniyor hem de anında renk eşitsizliği halloluyor.

İçeriğindeki beyaz çiçek özü ve ve betain bileşeni göz çevresine 24 saate kadar nemlendirme ve bakım yaparken Pastel Eye Cream+Hydrating Satin Concealer, yaşlanma karşıtı  lifting etkisiyle de kaz ayakları görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor, 6 farklı tona sahip olduğunu ekleyelim. Bu arada uygulama applikatörü oldukça geniş, sadece göz altı olarak düşünmeyin yüzün farklı bölgelerinde de yoğun kapatıcılık istediğiniz bölgelere uygulayabilirsiniz.

Ciltte Harikalar Yaratan Sihirli Sütle Tanışın

Magic Milk adı üzerinde süt kıvamlı bir ürün. Kendisi kapatıcı özelliği olan ama ultra hafif dokusuyla ciltte ağırlık yaratamayan bir CC krem. Muhteşem bir kokusu olduğunu özellikle belirtmek istiyorum zira suratınız mis gibi kokuyor ve etkisi uzun süre dayanıyor.

Ama asıl alameti farikası yapısı. Süt olarak sürdüğünüz ürün saniyeler içerisinde cildinizin alt tonuna uyumlu bir cc kreme dönüşüyor.

İçeriğindeki minerallerce zengin deniz suyunun cildi canlandırırken aynı zamanda düzenli kullanımda gözenek boyutunun küçülmesine yardımcı olduğu ve cilde antioksidan koruma sağlayarak çevresel kirlilik faktörlerinin zararlı etkilerini önlediği klinik deneylerle kanıtlanmış.

Ayrıca içeriğinde cilt bakımının en etkili bileşenlerinden hyalüronik asit bulunan Magic Milk, ciltte derinlemesine nemlendirme etkisi yaratıyor ve tüm bunlara ek olarak SPF 15 etkisi ile günlük güneş korumanızı da sağlıyor.

Magic Milk’in özellikleri bu kadarla da sınırlı kalmıyor ayrıca tüm cilt tiplerinin kullanımına da uygun, cildin sebum kontrolünü sağlaması sayesinde yağlı ve akneye yatkın ciltler rahatlıkla kullanabiliyor, ayrıca Magic Milk’e o şahane kokusunu veren içeriğindeki bitki özleri cildi yatıştıran ve kızarıklık görünümünü azaltan etkiye de sahipler. Siz söyleyin bir üründen daha ne istenir?

Cila Kadar Parlak Bir Etki İçin

Pastel Glassy Glow Skin Serum, serinin en heyecan yaratıcı ürünlerinden biri. Zira ultra ama ultra ince yapısıyla ipek yumuşaklığında ve parlaklığında bir etki bırakıyor tende. İsterseniz nemlendirici kreminiz içerisine ekleyerek, fondöteninize damlatarak, ister tek başına yüzün istediğiniz bölgesine uygulayarak, gün içerisinde aklınıza geldikçe kullanabilirsiniz. O kadar hafif bir yapısı var ki , makyajınızı silmeden üzerine uygulama ve dilediğiniz kadar tazeleme lüksüne sahipsiniz.

İçeriğindeki Hyalüronik ait ve Nonapeptid-1 ile yoğun nemlendirme, canlandırma ve aydınlatma gücüne sahip olan Glassy Glow aynı zamanda yaşlanma etkilerine karşı savaşan bir aydınlatıcı serum. Yani siz makyajınızda daha parlak bir etki için onu uygularken o arka fonda cildi beslemek, nemlendirmek için çalışıyor.

Özellikle içeriğindeki nanopeptid-1 etkisiyle cildin alt katmanlarına kadar inen hyalüronik asit, cildi tüm gün nemlendirmeye de devam ediyor. İlk kullanımdan itibaren nemli ve taze bir görünümü cildinizde hissedebileceğiniz Pastel Glassy Glow Skin Serum her kullanımda sanki bir cila gibi parlak ve taze bir görünüm sunuyor.

More from Gözde Atakoğlu
PROBLEMİNE UYGUN MASKE
Watsons’ın maskelerine bayılıyoruz. Yepyeni maske serisi “7 Days” de cilt bakımını gerçek...
Read More
Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir