BİR GÜZELLİK LABORATUVARI

Pandemi dönemi güzellik merkezine gitmeye çekinenler buraya… Etiler’de pek çok uygulamayı bünyesinde barındıran Bouquet Beauty Lab’de adı üzerinde bir laboratuvar titizliğinde oldukça dikkatli profesyonel bir kadro hizmetinizde. En yeni teknolojik cihazlarla kişiye özel birçok farklı bakım almanız mümkün. İstanbul’da yazı geçirenler biraz şımarmak iyi gelecektir…

Bölgesel incelmeden tutun, kişiye özel cilt-vücut bakımlarına, anti-aging cilt bakım uygulamalarından kalıcı makyaj, microblading ve kirpik liftingine hatta dipliner ve dudak renklendirmeye kadar uzanan geniş bir bakım skalasına sahipler, ayrıca saç simulasyonu ve detoks programları da rağbet gören uygulamaları arasında yer alıyor. Özellikle tatil öncesi veya sonrası detoks programları ciddi anlamda toparlanmaya yardımcı oluyor. 

Mekanın sahibi aynı zamanda bir güzellik danışmanı olan Buket Aydın. Hal böyle olunca oraya kendinize özel bir bakım danışmanlığı servisi de alabiliyorsunuz.  Güzellik merkezlerinde en ihtiyaç duyulan şey aslında bu danışmanlık, zira biz kadınların bu bakımlar, uygulamalar hakkında kafası her zaman biraz karışık oluyor. İşte tam o noktada size yol gösterecek, belki aklınıza gelmeyeni ekleyecek birine çokça ihtiyaç duyuluyor. 

Bouquet Beauty Lab’de  hijyen kuralları en üst düzeyde uygulanıyor. Ayrıca mekan olarak da çok keyifli. Yemyeşil ağaçların içindeki özel bahçesiyle şehrin göbeğinde minik bir mola verip kendini şımartmak isteyenler ilgilenecektir. Kendinizi ev ortamında hissediyor ama son teknoloji bakımlar alabiliyorsunuz.  

Spor ve Diyet Yapmadan Yağlardan Kurtulmak Mı???

Evet yanlış okumadınız, Bouquet Beauty Lab’in en dikkat çekici uygulamalarının başında Eximia HR 77 Platinum geliyor;  Kişiye özel olarak hazırlanan son dönemin en etkin dört farklı yaklaşımın birleşiminden oluşan , FDA onaylı yüksek teknolojiye sahip olan Eximia HR 77 Platinum,  etkinliği, klinik çalışmalarla kanıtlanmış bir bölgesel incelme protokolü. Sayesinde 7 gün gibi kısa bir sürede üstelik yattığınız yerden istenmeyen yağların yüzde 40’ından kurtulmanız mümkün deniyor. Henüz denemedim ama oldukça kuvvetli vaatleri var bu Eximia HR 77 Platinium’un. Öyle ki  spor ve diyetle uzun zaman alan ve hatta çoğu zaman istediğimiz gibi de olmayan biçimli kalçalara, daha formda kollara, daha sıkı ve kaslı bacaklara kavuşma konusunu 1 haftada hallettiği söyleniyor, sırf bu vaat için bile denenir.

Peki nasıl işliyor? 

Bouquet Beauty Lab’de, uygulama öncesi merkezin uzmanları tarafından bir ön görüşme gerçekleştiriliyor. Yağ/kas oranı ölçümleniyor, sonrasında kişiye özel tedavi protokolü oluşturuluyor. Bugüne kadar alınan geri dönüşlerde, ilk seanstan itibaren işlem yapılan bölgenin daha sıkı ve biçimli göründüğü belirtilmiş. 

Nasıl işlediğine gelirsek; Eximia HR 77 Platinum, barındırdığı lazer ve Bipolar RF teknolojileri sayesinde önce yağ hücrelerini birbirlerinden ayrıştırıyor. Ardından Bipolar RF ile yağ hücrelerini küçültüyor. Sonrasında da radyofrekans ile sıkılaşma sağlıyor. İşleyişi çok mantıklı geri dönüşleri de çok başarılı olan bu Eximia en kısa zamanda denenecekler listenize eklenmeli!

Adres: Etiler Nispetiye Caddesi, Belediye sitesi Yolu, 14 G Etiler/ İstanbul

Telefon: 0542 714 20 20

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.