KOKLA VE HİSSET

Hem kokuları hem de tasarımlarıyla ruhumuza iyi gelecek parfümler…

Editör: Gül Çital 

100 ml, 1.385 TL

Hermes- Lombre des Merveilles 

Tercihiniz odunsu kokularsa tonka fasülyesi, siyah çay ve tütsünün birleşiminden doğan bu egzotik parfüme bayılacaksınız.

100 ml, 1.315 TL

Juliette Has a Gun -Musc Invisible

Tanıdık, tertemiz, rahat bir koku bu. Yeni yıkanmış çamaşırlar, en sevdiğiniz jean pantalon, keyifli bir romantik komedi gibi… Parfüme bu hissi veren elbette misk ve yaseminin uyumu.

100 ml, 830 TL

Jo Malone – Midnight Musk & Amber

Hem ferah hem de oryantal bir parfümle tanıştıralım sizi. Bu alışılmadık karışım, ardıç ağacı, mandarin, kehribar ve nerolinin birleşiminden oluşuyor. Art-Deco tasarımlı şişesi ise evimizin yeni gözde objesi olacak gibi…

100 ml, 969 TL

Marc Jacobs-  Perfect

Ravent bitkisi ile nergis çiçeği kokunun açılışında meyvemsi ve taze bir his veriyor. Ardından gelen badem sütü rahatlatıcı bir etki katıyor. Fakat bizi asıl heyecanlandıran şişenin kapağındaki eğlenceli charm’lar.

90 ml, 1.000 TL

Giorgio Armani- My Way

Bergamot, portakal çiçeği ve yasemin bir araya geldiğinde ortaya çıkan mutluluk kokusu… Yeniden doldurulabilen ve geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen şişesi, ekonomik dezavantaja sahip üreticilerden temin edilen doğal içeriklere sahip olması da alkışı hak ediyor.

50 ml, 2.100 TL

Tom Ford -Bitter Peach

Private Blend ailesinin bu en yeni üyesi  adı üzerinde nektarin notasıyla baştan çıkarıcı bir güce sahip. Şeftali ve kan portakalının verdiği tatlılığı, kakule yağının baharatlı kokusu takip ediyor. İşin içine biraz Rum ve konyak yağı eklenince dikkat  bağımlılık yapabilir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.