Markaların Bahara Özel En Yeni Ürünleri

Bahar tüm güzelliği ile başladı. Markalar da yeni ürünleri ile bahara “hoşgeldin” diyorlar. Yeni ürün, koleksiyon ve haberlere birlikte bakalım mı?

Jo Malone London Kokuları Baharı Karşılamaya Hazır…

Yavaş yavaş ısınan havalarla birlikte bahar çiçeklerinin kokusu şehri donatırken, çiçeksi kokularıyla Jo Malone London’ın ikonik parfümleri ilk bahar heyecanımıza ortak oluyor.

Ashley Joy’dan Yeni Sezonda Bitki Özleriyle Hacimlenen Dolgun Saçlar

“Herkes En İyisini Hak Ediyor” mottosu ile ürünlerini incelikli bir şekilde geliştirmeye, her döneme ve her ihtiyaca uygun çözümler sunmaya değer veren Ashley Joy, yepyeni bir sezonu karşılarken, mevsim geçişi yüzünden hacmini, canlılığını ve ışıltısını kaybeden saçlara Hacim Veren Şampuan, Hacim Veren Saç Kremi ve Hacim Veren Saç Spreyi ile aradıkları dolgun ve göz alıcı etkiyi sağlıyor.

Kiko Milano İlkbahar Koleksiyonunda Çiçekler Açıyor

Doğanın yeniden uyanmaya başladığı bu günlerde KIKO Milano Days in Bloom Koleksiyonu her yerin tekrar renklere bürünmesini kutluyor. Koleksiyonda yer alan her ürün, baharla birlikte şehrin sokaklarında, parklarda, balkonlarda açan çiçeklerin renklerinden ilham alıyor.

Koleksiyonun yumuşak pastel tonlardan oluşan renk paleti, uçuk şeftaliden, romantik çiçek pembesine veya göz alıcı yeşile kadar, çiçek tarhının en güzel renklerini yüzdeki dokunuşlara taşıyor.

H&M, 2024 Bahar Koleksiyonu İçin Romantizmi Modern Terzilik İle Canlandırıyor

Zamansız takımların yanı sıra romantik hacimli bluzlar, elbiseler ve etekler H&M yeni koleksiyonunun önemli parçalarını oluşturuyor. Güçlü denim ve parlak gümüş detayları, koleksiyona yüksek bir enerji kazandırıyor. 

H&M Konsept Tasarımcısı Eliana Masgalos, “Bu sezon, çiçeklerin açtığı ilk günden yani yeniden doğuş fikrinden ilham aldık. Bu yüzden koleksiyonu romantik ve aynı zamanda da gardıroplara hayat verebilecek güçlü bir havada sunmak istedik. Bunu, iş giyim tarzına uygun olacak parçalar da tasarlayarak gerçekleştirdik.” diyor.

Bize de H&M mağazalarını veya hm.com.tr’yi ziyaret etmek düşüyor…

Six Senses Kaplankaya Yeni Sezonda “The Art Of Staying Young Retreat” ile Yaşamın Sırlarını Keşfetmeye Çağırıyor…

12- 18 Nisan tarihleri arasında Six Senses Kaplankaya’da düzenlenecek olan The Art of Staying Young retreat programı, hücresel gençleşme ve çağdaş sağlık teknikleriyle tanışma sözü vererek katılımcılara, kendi potansiyellerini derinlemesine keşfetme imkanı sunuyor. Bu benzersiz deneyim, sadece bir yaşam tarzı değişikliği değil, aynı zamanda sağlıklı bir yaşamın anahtarlarını sunan bir yaşam dönüşümü vaat ediyor.

Retreat’e, 2008 yılında interval hipoksi eğitimini keşfeden ve uzun ömürlülük alanında uzmanlaşan Cellgym’in kurucusu Rainer Goytia ve naturopatik terapi uygulamaları ve inovatif yaklaşımları ile sağlık alanında önde gelen Naturopat  ve konuşmacılarından Johannes Weiß öncülük ediyor.

Six Senses Kaplankaya’da gerçekleşecek “The Art of Staying Young” retreat programı hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için;

0 (252) 511 00 51 numaralı telefonu arayabilir veya burayı tıklayarak web sitesine gidebilirsiniz.

Penti’den Devrim Yaratacak Bir Teknoloji: Kaçsa da İlerlemeyen “Stop” Serisi

Hangimiz hayatında kaçmış bir çorapla tüm günü geçirmek zorunda kalmadık ki? 

Hem ince çorap kusursuzluğu yaşayalım hem bu kadar çabuk kaçsın, aklımız orda kalsın nasıl devam edecek bu ilişki? Ya o delikler yürüyüp çorabı boydan boya kaçırmasaydı nasıl olurdu? İşte tüm bu sorunlara çözüm Penti’den ‘Stop’ serisi ile geliyor. karşımızda… Serideki çoraplar, bir kaçık/delik oluşsa dahi; kaçığın yürümesini engelleyen özelliği ile hem daha uzun ömürlü kullanım hem de daha güvende hissettiren bir giyim periyodu sunarak, gün boyu rahatlık sağlıyor.

Penti, tüm kadınlar için kolay kaçmayan, kaçsa da ilerlemeyen çoraplarıyla moda da “STOP” akımını başlatıyor!

More from Deniz Çakmakçı
Sağlık Trendleri İle Yenilenmenin Zamanı
Wellness konusuna ilgili misiniz? O zaman bu yazı sizin için. Bir yılı...
Read More
Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir