GÜZELLİK SİZCE NEDİR?

Yeni bir yıl, temiz bir sayfa gibi önümüzde, bu kendimizle ilgili bir şeyleri değiştirme arzumuzu yükseltiyor. Hadi  bu yıl güzelliğe bakış açımızı değiştirelim. Nasıl mı? Doğru yardımcılarla…

Her sene başında olduğu gibi kimi kilo vermenin, kimi daha çok spor yapmanın, kimi de kendinin daha iyisi olmanın peşine düşecek. Aslında işin özüne inip güzelliğe bakış açımızı değiştirmeli.

Önce şunda anlaşalım, güzellik ince bir beden, kalkık burun, dolgun dudaktan kesinlikle çok daha fazlası . Güzellik sağlıklı olmak,  iyi hissetmek ve kendine güvenmekle ilgili.

Bu yüzden de asıl ruhumuzu doyuran yaşama zaman ayırmalıyız. Yani gerçek gıdayla beslenmeli, doğanın sunduklarıyla kendimize iyi bakmalı, mevsiminde sebze-meyve tüketmeli, açık havaya daha sık çıkmalı, hayatta verilen kısa molalarla kendimize zaman ayırmalıyız. Tüm bu güzellikle ilgisi olmadığını düşündüğünüz adımların aslında ruhumuza , vücudumuza, cildimize, saçlarımıza ne kadar iyi geldiğini kısa sürede göreceksiniz. Çünkü iyi hissetmek iyi görünmek demektir. Ruhumuz doydukça farkında olmadan daha da güzelleşeceğiz….

DOĞRU YARDIMCILARINIZ VARSA İŞİNİZ KOLAY

Doğru yardımcılardan kastımız bakım rutininde doğru içerik ve teknolojilerle  hayatımızı kolaylaştıran güvenilir markalar kullanmak. Grundig bunlardan biri. Ruhun doysun projesiyle doğaya ve gıdaya ne kadar saygı  duyan bir marka olduğunu kanıtlayan Grundig, yeni güzellik mottosu ile kişisel bakım ürünlerindeki teknolojilerle saçlarımızı korumayı, hayatı kolaylaştıran ürünlerle de ruhumuzu doyuran yaşam için zaman yaratmayı hedefliyor.

 

Biz ruhumuzu doyururken  bunun için de sana olanak tanıyan yardımcıların olsun. 

HANGİ ÜRÜNLER NEYE YARIYOR?

Grundig, teknolojiyi kullanıcılarının tat alabilecekleri bir hayat yaşaması için kullanıyor. Onların hayatını kolaylaştıracak fonksiyonlar sunuyor. Mesela ; saç şekillendiriciler saçlarımızı koruyan teknolojileri ile dikkat çekiyor. Yani sadece şekillendirmekle kalmıyor aynı zamanda saçın sağlığını da koruyorlar.

SENSÖR KURUTMA MAKİNESİ:

Yüksek ısı saçları mahveder. Sensör kurutma makinesinin alameti farikası saçları ideal sıcaklık olan 55 derecede kurutması. Saçlarım zarar görür mü  diye düşünmene gerek  yok, o senin için zaten düşünüyor.

 

 

HS 5176 KALIN DÜZLEŞTİRİCİ:

Bir düzleştiriciden kesinlikle daha fazlası. Argan yağı kaplı plakalarıyla saçları düzleştirirken aynı zamanda bakımını da yapıyor.

 

HERO MAŞA: Maşa yaparken en büyük dert saç uçlarının  kırılmasıdır. Hero maşa silikon koruma bantları sayesinde saçları kırmadan şekillendirmeyi sağlıyor.

HERO SAÇ KURUTMA MAKİNESİ:  Zamanla yarışan kadınların kurtarıcısı. Yüksek performansıyla saçlarına hızla fön çeker,  sen de  güne kaldığın yerden devam edebilirsin.

HERO DÜZLEŞTİRİCİ:  Kuaföre taşınma derdi yok, kuaför evinde. Saçlarını dilediğinde dalgalı yap dilediğinde düzleştir.

   

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir