Pastel Beauty Talks X Güzellik Yayında; “Renklerin Büyülü Dünyası”

Güzellik Yayında olarak, yerli kozmetik deyince baş köşede yıllardır hak ederek oturan  PASTEL ile başlattığımız “Beauty Talks” serisinin üçüncüsünü gerçekleştirdik. Güzellik Yayında’nın kış bahçesinde konuklarımızı ağırladığımız güzel günde konuşmacımız renk uzmanı ve yazar Pelin Gülşen oldu. Güzellik Yayında’nın genel yayın yönetmeni Gözde Atakoğlu moderatörlüğünde gerçekleşen sohbette, renklerin hayatımıza olan etkileri konuşuldu. Pelin Gülşen keyifli sohbeti ve verdiği etkileyici bilgiler ile katılımcılara keyifli anlar yaşatırken, diğer yandan da Pastel’in yaz için çıkarttığı 2023 Summer Collection Retro oje serisini de tanıtıldı.

Bizleri bu güzel günde bir araya getiren Pastel Retro oje serisinin renkleri de sohbetimizle birleşince ortaya çıkan enerjisi yüksek ortam, misafirlerimizin gülen yüzleri ve Misafirliq tarafından hazırlanan nefis atıştırmalıklar ile şahane bir etkinlik geçirildi.

Pastel ojelerin 2023 Summer Collection Retro serisi de 14 farklı rengi ve yazın enerjisini yansıtan şık ambalajıyla bu özel toplantıya renk kattı. Uzun süre kalıcı etkisiyle 6 güne kadar kalıcılık, ilk katta kolay ve hızlı bir şekilde renk örtücülüğü, tek seferde kolay ve pürüzsüz uygulama, tırnak yüzeyindeki soyulmayı ve tırnak uçlarındaki aşınmayı iyileştirmeye yardımcı etkisi ile bu seri tüm katılımcıların kalbini kazandı.

2023 Summer Collection Retro ile tanışmaya gelenler arasında Gözde Atakoğlu, Jenia Pinto ve Pelin Gümüş’ün yanı sıra; Nihal Kanık, Pınar Tezcan, Selin Kutucular, Zeynep Soylu, Ekin Anıl, Serra Şenol, Pınar Kanbak, Mukaddes Kaya, Nihan Çumralıgil, Pelin Baykal Akgün, Esra İnceefe, Banu Tozluyurt, Sebahat Karcı, Liliana Berber, Deniz Çakmakcı, Özra Sarıçiçek ve Hilal Uğur vardı.

Pastel Kozmetik içn uzun yıllar aradan sonra bir ilk olan “Pastel Kozmetik Beauty Talks X Güzellik Yayında” serisinden “güzel” haberler vermeye devam edeceğiz.

Siz de yazın tüm renklerini tırnaklarınızda taşıyın, enerjiniz yükselsin. Herkese renkli bir yaz dileriz…

Sevgilerimizle,

More from Deniz Çakmakçı
Eylül Ayında Hangi Burcu Ne Bekliyor?
Bu ay geçmişten kaynaklanan sorunları artık unutmalı ve konulara mantıklı yaklaşmalıyız diyen...
Read More
Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir