4 ÜRÜNLE 4 DAKİKADA GÜZELLİK!

Herkes gibi ben de, sporum bitince öylesine tatlı bir yorgunluk ve mutluluk içerisinde oluyorum ki duştan çıkar çıkmaz dışarı fırlamak istiyorum. Ama bir yandan da pek çok hemcinsim gibi güzel görüntümden ödün vermek istemiyorum. Ne de olsa iyi hissetmek, psikolojimiz üzerinde en az sağlıklı bir beden kadar etkili.

Tıpkı bir antrenmanın son seti gibi fantastik bir 4’lü girdi geçtiğimiz haftalarda hayatıma.. Cilt bakımımdan sonra pratik bir şekilde makyajımı yapıp salondan çıkıveriyorum. İddaa ediyorum, erkeklerden bile daha hızlı hazırlanıyorum. 

Öyleyse artık ürünlerle tanışma zamanı..

Gözenekleri yok ederek başlayalım..

15 ml ürünün Fiyatı 189 TL. Uzunca bir süre kullanabilirsiniz çünkü üç-dört damlası bile beklenen performansı sağlıyor. Nerede bulurum diyenler için cevabım ise Sephora!

BENEFIT THE POREFESSIONAL PORE MINIMIZING MAKEUP tanıştığım en pratik ürünlerden biri; amacı ise gözenekli görünümü azaltmak ve cildi matlaştırmak. Hafifçe çalkalıyor, alt kısmındaki size özel fırça ile gözenekli kısımlara, veya tüm cildinize uyguluyorsunuz. Spor sonrası hafif bir kapatıcılık isteyenler için ideal. Ben günlük kullanımda da makyaj bazı olarak kullanıyorum.

 Dudakları belirginleştirelim ve renklendirelim..

SEPHORA ROUGE GEL DUDAK KALEMİ 

Sephora’nın şahane yeniliklerinden biri. Dudak kalemi mi sürüyorum, yoksa incecik bir rujla dudaklarımı mı belirginleştiriyorum diye düşündürüyor. Dokusu yumuşak ve kremsi, dolayısıyla uygulamak diğer kalemlere göre daha pratik ve duruşu da daha doğal. Benim gibi dudak kalemi sürerken dünyayı kurtarma çabasına girişenler artık biraz daha rahat edecek 

SEPHORA LIPLAST MAT RUJ

spor sonrası favorim oldu. Zira hemen sonrasında yemek yediğimde dahi silinmeyen bir ruj buldum! İlk sürdüğünüzde kremsi bir dokusu oluyor, kurumuş dudakları nemlendiriyor. Sonrasında ise dudaklarınızdan çıkmak bilmeyecek kadar kalıcı ve dudaklarınızı kurutmayan bir mat ruja sahip oluyorsunuz.

Ben spordan sonra doğal pembe tonlar kullanmayı çok seviyorum. Aynı fikirdeyseniz, numaranız 28! 

MAC MINERALIZE SKIN FINISH AYDINLATICI PUDRA

 Çok amaçlı bir aydınlatıcı. Ben genellikle yanak bölgesinde uyguluyorum. Aynı anda hem allık, hem highlighter görüntüsü sağlıyor ve muhteşem bir ışıltı veriyor. Işıltısı son derece yoğun, az bir miktar uygulamak yeterli derecede aydınlık ve ıslak görünümü sağlıyor. Aman fazla kaçırmayın, abartılı bir ışıltı tüm doğallığı bozabilir 

3 basit adımı dolgunluk veren favori maskaranız ile de tamamlarsanız, bakışlarınızı belirginleştirip spor salonunu şahane bir görünümle terk etmeye hazırsınız demektir!

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir