ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRLARI

GWYNETH PALTROW

CİLT BAKIMI

Cilt bakımında genellikle serum, yüz ve vücut yağları kullanmayı seviyor. Yağların cilt için iyi olmadığına dair bir efsanenin olduğunu ve buna hiç inanmadığını söylüyor. Cilt bakım rutininde gündüz ve gece kremlerinin yanı sıra  bazende arındıcı maske uyguluyor. Coola ve Honest Company markalarının ürünleri ise favorisi.  Sadece mineral içeren güneş kremleri tercih eden Paltrow, kimyasal içerekli ürünleri kullanmıyor. Cildinin daha yağlı görünüme sahip olması için kullandığı markalar Tammy Fender ve Organic Pharmacy.  Bazen bacaklarına organik hindistan cevizi yağı sürüyor. 

MAKYAJ

Gün içinde çok makyaj yapmayan Paltrow,  dışarıya maskara sürerek ve az allık kullanarak çıkıyor. Makyajında bronzer kullanmıyor. Bronzer, aydınlatıcı ve bb krem kullanmak için bir tekniğe ihtiyaç olduğunu belirtiyor. Bu tür şeyler için  kızının youtube izleyip sevip sevmediği şeyler hakkında ona fikir verdiğini söylüyor. İçerisinde toksit bulunmayan ürünlerin artık daha zor bulunduğunu belirtiyor. Juice Beauty’nin maskara ve dudak parlatıcısını kullanıyor. Olio E Osso isimli markanın zeytinyağlı dudam balmı ise favorisi. Bu dudak balmıyla yanaklarını renklendirmeyi de seviyor.

KOKU

Güzellik koçu uçucu olduğu için parfüm kullandırtmıyor. Şu an parfüm konusunda kararsız.

DİYET VE FİTNESS

Tracy Anderson hayranı olan ünlü yıldız ara sıka boks yapıyor ve  egzersizin günlük hayatın önemli bir parçası olduğuna inananıyor.  Organik  yiyecekler yemek kadar votka içip patates kızartması yemeninde harika olduğunu söyleyen Paltrow, yaşlandıkça metabolizmanın yavaşladığını bu yüzden dikkat ettiğini ama eskisi kadar da umursamadığını söylüyor. 

Favori Güzellik Ürünleri

1- Goop Exfoliating Instat Facial

2-Goop Enriching Face Oil

3-Juice Beauty Mascara and Lip Gloss

4-Olio E Osso Olive Oil Balm

5-Ursa Major Essential Face Wipes

6-Rodin Hair Oil Bob Recine

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir