TEST ETTİK: ORİGİNS DRINK UP INTENSE GECE MASKESİ

 

Havalar soğuyor, ciltler kuruyor… Biz kadınlar ise iş hayatının içinde bazen kendimize ayıracak zaman bile bulamıyoruz. İşte yaptığımız en büyük yanlış! Bu yoğun hayatın içinde bize en iyi motivasyon kaynağı cildimize iyi bakmak. Çünkü yorgunluğumuzun direkt etki ettiği yer cildimiz… Bugün sizlere özenle denediğim bir maskeden bahsedeceğim: Origins gece maskesi!

 

Origins Ürünleri Doğal ve Bitkisel

Origins ürünleri ülkemize geldi ve büyük bir ilgiyle karşılandı. İçeriği tamamen bitkisel; en sevdiğimiz!

Ben Origins’in “Drink-Up Intensive” isimli, içeriğinde kayısı çekirdeği yağı, bitki gliserini ve hiyalüronik asit bulunduran gece maskesini kullandım. Aslında bir nevi nem maskesi diyebiliriz, hem cildimize nem veriyor hem de cildimizde var olan nemi cilde hapsetmeye yardımcı oluyor. Bu havaların en yakın arkadaşı!

DRİNK UP INTENSE 145 TL DEN SATIŞA SUNULUYOR.

Gece Yatmadan Temiz Cilde Uyguluyoruz

Bu maskeyi gece yatmadan önce uygulamanız ve haftada bir veya iki kez kullanmanız yeterli. Yanlız temiz bir cilde uygulamayı ve uyguladığınızda yüzünüzde kalan fazlalığı mendille almayı da ihmal etmeyin. Hafif masaj yaparak uygularsanız hem ürünü daha incelterek sürmüş olursunuz hem de kan dolaşımını hızlandırarak cildin daha fazla oksijenlenme sağlarsınız.  Büyük ihtimalle  kayısı, portakal, frenk üzümü ve gül bitki özlerinin mükemmel kokularıyla mayışarak bebek gibi bir uyku çekmenize de yardımcı olur bu masaj. Artık cildiniz mutlu, siz mutlu…

Her cilt tipine uygun deseler de aslında bu maske daha çok kuru ve normal ciltler için ideal. Zira benim yağlıya dönük bir cildim var, o yüzden maske ertesi gün cildimde sebum üretimini biraz arttırmıştı. Ekstra temizlemek durumunda kaldım. Ancak cildinizin gerçekten neme ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız bu maske sizin için biçilmiş kaftan! Ben de Origins’in dediği gibi “keşfetmeye devam ediyorum!” Size de yeni keşifler bulmayı şiddetle öneriyorum.

TEST ETTIK puanı : 8

More from g_yayinda_g_yayinda
YENİ NESLİN İDOLÜ: CARA DELIVINGNE
Son dönemde hangi moda şovunu izlesek, hangi markanın reklamını görsek karşımıza o...
Read More
Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir