SÜRDÜRÜLEBİLİR PLAJ KOLEKSİYONU

Sürdürülebilir kaynaklı kumaşlardan oluşan H&M’in bugüne kadarki en sürdürülebilir plaj koleksiyonu, kadınların mayo giyerkenki hissiyatlarını değiştirmek istiyor. Bu koleksiyonun kendine güvenen parçaları, etrafımızdaki gürültüye, ses kalabalıklığına samimiyet ve sakinlik katıyor.

Koleksiyon, tüm vücut ve formları kapsayan cesur ve çekinmeyen kadın gücüne odaklanıyor. Klasik straplezler, kıvrımlı altlar ve omuzdan askılı kadınsı üstler, tekstil atıklarından üretilmiş tüketici öncesi geri dönüştürülmüş polyester ve geri dönüştürülmüş şişelerden üretilen tüketici sonrası polyester atıklardan yapıldı. Sürdürülebilir üretimlerde çığır açmanın yanı sıra, bu plaj ürünleri,online mağazada 50EU ve mağazalarda 46EU bedenlere kadar çıkacak. 2021 yaz plaj koleksiyonu, Haziran ayı itibariyle mağazalarda ve çoğu pazarda online olarak satışa sunulacak.

“Özellikle, bu plaj kıyafetleri koleksiyonunun kumaşlarıyla gurur duyuyorum, bu, bugüne kadarki en sürdürülebilir plaj kıyafetlerimiz ve tüm tasarımların en az %85’i geri dönüştürülmüş polyesterden üretildi. Bu cesaret veren plaj kıyafetleri koleksiyonunu geniş beden yelpazesinde sunmaktan daayrıca memnuniyet duyuyoruz.” diyor H&M Kadın Giyim Tasarım Direktörü Maria Östblom.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir