Pastel Beauty Talks X Güzellik Yayında Etkinliklerinin İlki Gerçekleşti

Kozmetik sektörü baş döndüren, büyük bir dünya. Markalar, ürünler, yenilikler derken kullanıcı tercihleri değişiyor. Bir dönem popüler olan bir marka aradan geçen bir kaç yıl içinde unutuluyor. Yenileri geliyor. Bir de az sayıda marka var ki, daima kalitesi, duruşu ve ürün çeşitliliği ile zamansız olan. Her dönem hayatımızda bir yeri olan, bir ürün düşündüğümüzde mutlaka akla gelen, kullanılan ve sevilen. Güzellik Yayında olarak, bu bahsettiğimiz az sayıdaki markadan biri olan, hepimizin gönlünde yer etmiş PASTEL ile başlattığımız “Beauty Talks” serisini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.Pastel Kozmetik X Güzellik Yayında işbirliği ile belli periyodlarda sektörün önde gelen isimleri ile bir araya gelerek çeşiti yönlerden “güzellik” konusunu masaya yatıracağız. Bu toplantılardan ilkini, Pastel’in yeni çıkarttığı sihirbaz bir ürün olan “Lip to Cheek”in pratikliğinden yola çıkarak, “modern hayatta kadın olmak” fikri üzerine kurduk. Yani tabiri caizse bir koltukta iki karpuz taşıyan, çalışan, sosyal, aile, eş-dost sahibi, sportif, bakımlı ve her yaptığı işte başarlı kadınların hayatının bir numaralı gereksinimi olan pratikliği sağlayan bir ürün ile bu müthiş kadınları bir araya getirdik.

Daha canlı dudaklar ve yanaklar için multifonksiyonlu Pastel Lip To Cheek Tint’in, ister ruj isterseniz allık olarak kullanabilir oluşu, inanılmaz kalıcılığı, su bazı sayesinde ekstra bir his katmadan cildinizin dokusu ile örtüşmesi onu çantaya at-çık bir ürün haline getiriyor. Davet böyle özel bir ürünü odağına alınca da Güzellik Yayında kış bahçesi pembe yanak ve dudakların doğallığından ilham alan bir konsept ile sade-şık bir şekilde düzenlendi. Davetlilerimizin ürünleri detaylı inceleyebilmesi için ürünlerin sergilendiği bir alan kuruldu. Juno Catering tarafından birbirinden leziz atıştırmalıklarla dolu bir catering köşesi hazırlandı. Güzellik yayında Genel Yayın Yönetmeni Gözde Atakoğlu’nun konuğu lüks marka iletişimi ve organizasyon alanının trend belirleyicilerinden biri olan Aytül Ayke Fıratoğlu oldu.

Aytül Ayke Fıratoğlu’nun ilham veren kariyer yolculuğunu, bu yolculukta ona eşlik eden, hayatını kolaylaştıran ürün ve tarzları dinlerken davetlilerimiz de sohbete soruları ve yorumları ile katılınca ortaya dinlemeye doyulamayan bir sohbet çıktı.

Lip to Cheek ile tanışmaya gelenler arasında Gözde Atakoğlu, Jenia Pinto ve Aytül Ayke Fıratoğlu’nun yanı sıra; Melis Ağazat, İdil Yazar, Pınar Hotiç, Batya Kebudi, Tuğba Ansen, Mina Tanay, Damla Suay Lü, Ceyda Sinağ (bollove_beauty), Zeynep Erdoğan, Deniz Çakmakcı (@onbesdakika), Özra Sarıçiçek ve Hilal Uğur vardı.

Davetlilerimiz, etkinliğin devamında Lip to Cheek’in iki farklı rengini deneyerek, yorumlarda bulundular.

Pastel Kozmetik’in, uzun yıllar aradan sonra Yaptığı ile etkinlik olan “Pastel Kozmetik Beauty Talks X Güzellik Yayında” serisinden “güzel” haberler vermeye devam edeceğiz.

Siz de Lip to Cheek’i deneyin, hayatınızda, onu kolaylaştıran pratik ürünlere yer açın.

Sevgilerimizle,

More from Deniz Çakmakçı
2023 Yılının Kelimesi: Authentic
Her sene sonu yapılan bu yılın en iyisi, en yenisi, en güzeli,...
Read More
Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir