MEVSİM GEÇİŞİ DOLAP DEĞİŞİMİ

Editör: Ece Acar

Eylül’ün yarısı yaz yarısı da sonbahardır, hala kısa kollular dolaptayken yavaştan ceketlere de yer açmaya başlarız. Yaz gardırobunuzda var olan ama hala giyemediğini parçalar varsa hala değerlendirme şansınız var, belki biraz sonbahar serinliğine göre farklı şekilde kombinleyebilirsiniz.

SATENLER TİŞÖRTLERLE

 90’lar trendi tam gaz sürüyor. Yaza ve davetlere yakışan tek parça saten elbiselerinizi sonbahara ve gündüz saatlerine adapte etmenin en iyi yollarından biri tişörtlerle kombinlemek veya üzerine şık merserizeler giymek. Püf noktası simit yaka tişörtleri tercih etmek. 

ŞORTLAR GÖMLEKLERLE

 Yaz sıcaklarında ince, kamisol bluz, atlet ya da crop üstlerle kombinlediğimiz şort ve etekler sonbahar başlangıcında şık gömleklerle bir arada kullanılabilir. Ketenler yine ilk tercihiniz olmalı. Ancak pamuktan şık modeller de günlük rahat ama aynı zamanda da tarz görünmenizi sağlayacaktır. Özellikle de sezon trendlerine uymak için yaka ve omuz detaylı gömleklere şans verin. 

CEKET YERİNE GÖMLEK

Gardırobunuzdakileri değerlendirmeye devam ediyoruz… Ceketlere geçmeden gömleklere biraz daha şans vermeye ne dersiniz?  Ancak bu sefer erkek kardeşiniz, sevgiliniz veya babanızın dolabına uğramanız gerekecek. Büyük beden gömlekleri ceket niyetine kullanmak da 90’lardan aşina olduğumuz ama yeniden geri gelen bir trend. Düğmeleri açık size birkaç beden büyük bir gömleği atletlerle, incecik tişörtlerle hatta büstiyerlerle giyebilir hatta tek parça elbiselerin üzerine de geçirebilirsiniz.. Elde ceket taşımaktan daha trend olan bu görünüm aynı zamanda seçeceğiniz değişik gömleklerle aynı kombini farklı bir tarza dönüştürebilirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.