Marc Jacobs’tan Eternal Sunshine Of The Spotless Mind Koleksiyonu

Heaven by Marc Jacobs, yeni koleksiyonunda Kate Winslet ve Jim Carrey’nin başrollerini paylaştığı Eternal Sunshine of the Spotless Mind filminden ilham aldı.

Marc Jacobs’ın, M3GAN filminden ilhamla ortaya çıkardığı önceki koleksiyondan sonra odağına koyduğu film “hafızamızdan silemediğimiz” kült kategorisindeki 2004 yılı yapımı “Eternal Sunshine of the Spotless Mind” oldu.

Larissa Hoffman’ın fotoğrafladığı karelerde filmde Kate Winslet’in canlandırdığı Clementine karakterini yaşatan, biraz melankolik görüntüler yer alıyor.

Marc Jacobs Eternal Sunshine
Marc Jacobs İmzalı Eternal Sunshine

Marc Jacobs imzalı koleksiyonda Eternal Sunshine of the Spotless Mind film broşürleri, CD’leri, mavi bebek tişörtü ve kapüşonlular mevcut. Koleksiyonun en büyük ilgi gören parçası ise “Clementine” baskılı turuncu kapüşonlu.

Çok özel bir film olan “Eternal sunshine of the spotless mind” daha uzun yıllar boyu çeşitli sektör ve konularda ilham olmaya devam edecek gibi. Biz bu durumdan memnunuz. Çünkü sevdiğimiz şeylerin unutulmaz kategorisindeki yerlerini sağlamlaştırması şahane bir şey, sizce de öyle değil mi?

Written By
More from Selin Yıldız
Her Geçen Gün Artan Problem: Yeme Bozukluğu
Yeme bozukluğu, dünya çapında gün geçtikçe artan ve daha sık karşılaştığımız psikolojik...
Read More
Leave a comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir