EN İYİ MASKARA FIRÇASI MI DEDİNİZ?

Givenchy, kuşkusuz en yeni ve orjinal maskara fırçalarını yaratan marka. Hatırlarsanız önce göz pınarlarına yakın kirpikleri de rahatlıkla boyamayı hedefleyen top uçlu maskara PHENOMEN’ EYES’i  , ardından kirpiğin boyut kazanmasına yardımcı 3 boğumlu NOİR COUTURE 4 İN 1 ‘ı bizlerle tanıştırmıştı.

Phenomen’Eyes ‘ın içerisinde 3 Action polimerler bulunuyor bu da kirpiği şekillendirmeye yardımcı oluyor. Özellikle kısa kirpikleri boyamak ve sivri fırça ucunun girmekte zorlandığı göz pınarı çevresi için pratik kullanım sağlıyor..

 

 

4 in 1 , özel boğumlu fırçasıyla adı üzerinde tek bir hamleyle bir maskaradan beklediğiniz herşeyi sunması için yaratılmış bir maskara. Maskaranın en önemli artılarından biri ise içeriğindeki kayısı yağı özleri ve kirpik besleyen özel kompleks ile bakım yapması.
NOIR INTERDIT 139 TL olarak Sephora’larda satışa sunuluyor.

 

Givenchy’nin Makyaj Direktörü Nicolas Degennes’in çekimler sırasında ihtiyacına yönelik maskara fırçası bulamayıp onu kesmesi üzerine ortaya çıkan Phenomen’Eyes’tan sonra marka, birkaç hafta önce eşi benzeri olmayan fırçalarına bir yenisini daha ekledi. Yeni maskara da yine  makyaj direktörü Nicolas Degennes’in makyaj sırasında daha rahat sürüm sağlaması ve maskaranın her bir kirpik dibine kadar ulaşması, maksimum uzunluk sağlaması için fırçayı dik açı ile kırma tekniğinden yola çıkılarak yaratılmış. Bu gerçekten yenilikçi çünkü pek çok profesyonel makyaj artisti bu fırça ucunu bükme işlemini yaparlar.

NOIR INTERDIT; ‘Daha uzun, daha kalın ve daha siyah’ sloganıyla lanse ediliyor, fırçası 90 derece bükülebiliyor. Yeni nesil siyah pigmentlerle çok daha koyu kirpikleri vaat ediyor.

EDİTÖR NE DİYOR?  Maskara işi biraz parfüm gibi, kişiye özel olmalı. Herkesin kirpiği ve istekleri farklı, Aynı parfüm gibi siz de mis gibi kokabilen bir koku bana uymayabilir. Noir Interdit özellikle makyaj artistlerinin favorisi olacaktır. Bir başkasına uygularken kıvrık fırça oldukça rahatlık sağlar. Noir Interdit kişisel görüşüm biraz pratik gerektirdiği yönünde. Bir kez alıştıktan sonra ise favorilerden biri haline gelebilir. Gerçekten koyu siyah rengi etkileyici, gün içerisinde göz altına bulaşma oranı da pek çok maskaraya kıyasla daha az.

 

 

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.