AKREP DOLUNAYINDA BİZİ NELER BEKLİYOR?

27 Nisan Akrep Dolunayı Mottosu; Gelişim,  Dönüşüm, Evrim ve Yeniden Doğma 

Yazar: Melis Yamanlar (@mire.melo)

27 Nisan Akrep Dolunayı 27 Nisan Sabah 6.31 sularında gerçekleşecek. Nisan ayının Dolunayı Süper Ay ayrıca Pembe Ay da denir. Muhteşem bir görüntüye sahip olacak. Süper Ay denilen bu gök olayında Ay’ın yörüngesi  Dünya’ya en yakın konumda olduğu ve Dolunay olduğu süreçte oluşur.  Ay normalden % 7 daha büyük ve % 15 daha parlak görünür ve bu yüzden biz ona Pembe Ay veya Süper Ay deriz.

Bu Pembe Ay değişim dönüşüm kapasitemizin farkına varmamızı sağlayacak..

Küllerinden doğan bir Anka Kuşu misali tüm zorlu koşulları aşarak kalbimizin arzu ettiği her şeye dönüşebileceğimizi göreceğiz. Ayın güçlü enerjisi hayatta her şeyin geçici olduğunu, her şeyin geçmişte bırakılabileceğini değişime direnç geliştirmememiz gerektiğini bize öğretecek.

Konforlu alanımızdan çıkmamızı sağlayarak, bize yük olan tüm düşünce, duygu, kişi, ilişkiyi,ön kabülleri ve ön yargıları geride bırakıp, kişisel limitlerimizi aşma imkanı verecek.

Akrep Dolunayı ile gelişimi dönüşümü kucaklayacağız. Bu süreçte yürekten, isteyerek, bırakabildiğimiz her şey bize şifa olarak hayatımıza güzellik, aşk, bereket bolluk olarak gelecek. Gidene tutunmayın, tutmak içinde uğraşmayın. Buna inanın, uyanmanız gerekene uyanın!

Olumlama

Bugüne kadar benden gizlenen her şeyi öğrenmeye ve kendimden bile gizlediğim şeyleri görmeye ve anlamaya açığım. Tüm illuzyonları aşıp gerçeği görebilmek benim için bir lütüf. Sezgilerime ve iç sesime güveniyorum. Geçireceğim tüm değişimlere ve yeniliklere ruhumu açıyorum.Evrendeki yaratım gücü benim yanımda beni destekliyor. 

Kaderimde olan her şeye cesaretle ve yüksek bilinçle açığım. Kendi yolumda giderek kendimi onurlandırıyorum. Sessiz kaldığım her anda ne kadar güçlü olduğumun farkına varıyorum. Karanlıkta bile yolumu en doğru şekilde bulabiliyorum. Evrendeki yaratım gücü benim yanımda beni destekliyor. 

Güç alabileceğimiz taşlar, 

Lepitdolit – Duygusal Denge

Ay Taşı- Ayın enerjisini en güzel ve olumlu şekilde kullanma

Ametist – Gerçeği görme ve sezgilere güvenme

Bornit-  Mütevazilik, kabullenme, öz farkındalık 

Siyah Turmalin- Korkuları, endişeleri yenme, negatif bilgi akışından arınma

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.