ÜNLÜLERİN GÜZELLİK SIRLARI

EMMA ROBERTS

Editör: Gizem Şakar

CİLT BAKIMI

Gece ve gündüz kullandığı AmorePacific Dual göz kremi favorisi. Güzellik ipuçlarına  ve ürünlerine takıntılı.  Bu yüzden her zaman hem online hemde dergilerden güzellik ipuçları okuyor ve arkadaşlarına her zaman ne kullandıklarını soruyor. Tata Harper Güzelleştirici Yüz Yağı olmazsa olmazı. Makyajın altına çok yakıştığı için Murad Oil-Control Mattifier SPF 15’i kullanıyor. Neutrogena makyaj temizleme mendillerine bayılıyor çünkü gözlerinde kızarıklık yapmayan tek şey bu mendiller. Arkadaşlarının ona tavsiye ettiği REN Flash Rinse 1-MinuteFacial yüz bakımını haftada bir uyguluyor. Vücudu için sadece Whole Foods’tan aldığı badem yağını kullanıyor ve kokusuna bayıldığını söylüyor. 

MAKYAJ

Bazen çalışmadığı zamanlarda hiç makyaj yapmadığını, makyaj olarak sadece güneş gözlüğü taktığını söylüyor. Tom Ford ve Anastasia markasının  şeffaf kaş jellerini kullanıyor .  Göz makyajında Shiseido kirpik kıvırıcı ve Chanel Inimitable maskara favorisi. Honest Company Crème  allığı yeni kullanmaya başlamış ve çok güzel olduğunu söylüyor. Makyaj yaparken beautyblender süngeri olmazsa olmazı.  Fondöten sürüyorsa, Armani Luminous Silk one-Lea Michele’i seviyor. Ruj konusunda sevdiği tek şey kırmızının tonları. Bu yüzden evde çok farklı kırmızı rujunun olduğunu bu konuda Nars ve Chanel’in gerçekten çok iyi olduğunu da belirtiyor.

KOKU

 Le Labo Santal 33 ve Neroli 36’yı parfüm gibi kokmadıkları için çok seviyor.  Bu markaya hayran  olduğunu hatta bu markanın deterjanlarını bile kullandığını söylüyor. Yakın  zamanda  ise Miu Miu’nun parfümünü aldığını geceleri onunla dışarı çıkmanın çok eğlenceli olduğunu şişelerinin çok şirin  ve bununda önemli bir özellik olduğunu belirtiyor.

SAÇ

Doğal saç rengi sarışın.  Los Angeles’taki Nine Zero One salonuna gidiyor. Saçlarının sarı ve kısa olmasını seviyor çünkü sabahları yataktan fırlayıp saçlarına biraz deniz tuzu spreyi sıkıp hemen dışarı çıkabiliyor..  Oribe’nin boyalı saçlar için olan şampuanını, kuru şampuanını ve saç spreyini seviyor.  Bazen Kérastase saç maskesini uyguluyor. Serge Normant parlatıcı spreyi ise çok güzel koktuğu için favorisi.

DİYET VE FITNESS

Her konuda ölçülü davranmaya çalışan Roberts , sağlıklı olmaya çalıştığını ama bunu yaparken de tatlı yediğini söylüyor. Glutensiz beslenme ve buna benzer gibi diyetler yapmıyor. Yediklerini çeşitlendirmeye çalışıyor.  Pilates ve yoga yapıyor ve bunu yaptığında  daha rahat uyuduğunu belirtiyor. 

AYRICA;

Cranio sacral masajı yaptırıyor. Ciddi bir çene sıkma problemi olduğundan bu masaj ona iyi gelmiş. 

New Orleans’ta akupunktur yapmaya yeni başlamış. 

Son zamanlarda ojeye çok meraklı olduğunu bu yüzden de güzel renkler yaptığı için Julep’e gittiğini söylüyor.

FAVORİ ÜRÜNLERİ

1- Beautyblender sünger

2- Anastasia Beverly Hills Kaş Jeli

3- Honest Company Krem Allık

4- Tata Harper Güzelleştirici Yüz Yağı 

5- AmorePacific Dual Göz Kremi

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir