SAÇLARDA YAZ!

2021 yazında saç aksesuarlarıyla sık sık geçmişe yolculuk yapıyoruz.

Sezon boyu karşınıza çıkacak en favori saç aksesuarlarını sizler için mercek altına aldık.

Editör: Gizem Şakar

Fularlar

Her sezon en favori saç  aksesuarları olarak  karşımıza çıkan  fularlar, bu yaz yine popülerliğini korumaya devam ediyor. Yaz sıcaklarında saçlarınızı kolayca şekle sokan ve kabarmasını önleyen bu saç aksesuarları hem kötü saç günü, dip boya zamanı gelmiş saç dostu bir aksesuar, hem de başınızı sıcaktan koruyan bir yardımcı. Birbirinden farklı  desen ve canlı renklerdeki fularlarla saçlarınızı şekillendirirken aynı zamanda bronzluğunuzu da ön plana çıkarabilirsiniz.

Mandal Tokalar

Ünlülerin sokak stilinde gördüğümüz 90’lı ve 2000’lerin ilk yarısınnın vazgeçilmez saç aksesuarı mandal tokalar, bu yaz sıcaklarında en pratik saç aksesuarlarından biri olarak kafamızda yerini alıyor. Gelişi güzel toplanmış saçlar için ondan daha iyisini bulmazsınız.

Büyük Scrunchieler

80li yılların ikonik saç  aksesuarlarından biri olan scrunchie tokalar 2021 yaz sezonun gözde saç aksesuarlarından. Moda ikonu Madonna’nın günlük stilinde kullandığı ve bir trend haline getirdiği  bu saç aksesuarları 80’liyılların saç modellerini de beraberinde getiriyor.  Yaz döneminde keten ve pamuk dokular revaçta, kadifeleri kışa saklayın!

Klipsler

Moda haftalarında , markaların yeni sezon ürünlerinde ve ünlülerin sokak stilinde gördüğümüz  klips tokalar, gençlik dönemini geçtik bizi biraz çocukluğumuzun saç modellerine götürüyor. Taşlı, incili, sade, metalik ya da rengarenk modellerle anında retro ve romantik görünen saç modelleri yapmanız olası. Tek yapmanız gereken tokaları ister tek taraflı ister çift taraflı saçlarınıza iliştirmek.

Kurdeleler

Bu sezonun eğlenceli fakat bir o kadar da zarif parçalarından biri kurdeleler. Fotoğraftaki gibi bir marka logosuyla hediye paketi gibi gezebilir veya tek sade bir renkle anında masum, romantik bir havaya bürünebilirsiniz. Özellikle çizgili kurdeleler yaz şıklığına, deniz kenarına ekstra yakışacaktır.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.