KUSURSUZ BİR CİLT BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI!

Aktif yaşamımızda, hatta spor yaparken bile cildimizin kusursuz görünmesini hangimiz istemeyiz. Maybelline’ın yeni fondöteninin vaadi büyük, “Cildiniz kusursuz gözükürken nefes almaya da devam edecek, “diyor . Güzellik Yayında’cılar bu fondöten yeni favorimiz olacağa benziyor!

Maybelline New York Super Stay Active Wear fondöten cilde nefes aldıran hafif dokusuyla en hareketli anlarında bile ciltte süper kalıcılık ve tamamen kusursuz bir görünüm vaadiyle hayatımıza giriyor.

Gerçekten de sürer sürmez cilde eşit bir şekilde uygulanan ve uygulanır uygulanmaz da kusurları örtebilen bir yapıya sahip. Hava gibi hafif his bırakan formülü sayesinde ağırlık hissi yok. Mat bir bitişe sahip ve ciltte 30 saate kadar da dayanıyor. Dayansa bile lütfen böyle bir şey denemeyin, hiç gerek yok! Akşam eve geldik mi fondöten ciltten temizlenmeli, anlaştık mı?

Fondötende dayanıklılık maske kullandığımız bu günlerde ekstra ihtiyaç duyduğumuz bir konu. Şimdi havalar da ısınacak, ter ile akmayan, üstüne maske kapandı mı bulaşmayan cilt ürünleri bu yüzden de daha kıymetli.

Deneyenlerin %85,1’i kullandıkları kendi fondötenlerini, Maybelline New York Super Stay Active Wear fondöten ile değiştirebileceğini söylemişler. İnanır mısınız bilmem ben de bunlardan biriyim…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.