ALTIN KÜRE ÖDÜL TÖRENİNDE NE HEDİYE EDİLDİ?

77. Altın Küre Ödülleri  5 Ocak’ta 2020’de Los Angeles The Beverly Hiltonda gerçekleşti. Hollywood’un en iyilerine ve en gözdelerine ev sahipliği yapan töreni,  Ricky Gervais sundu. Gecede herkes ödül almasa da katılımcıların hepsi tören sonrasında evlerine küçük bir hediye çantasıyla döndü. Bakın bu çanta içinde neler var?

9 BİN 500 DOLARLIK HEDİYE ÇANTADA HELAL ÜRÜNLER

2020 Altın Küre’de dağıtılan hediye çantalarının değeri yaklaşık 9 bin 500 dolar ve lüks kozmetiklerden, Hawaii’de yedi gecelik bir konaklamaya kadar her şeyi içeriyor.

Hediye çantasının içine yerleştirilmiş sayısız sponsorun ürünleri arasında H2 rOse’dan gül suyu içecekleri, Copper + Crane’den spa ürünleri, Nuvelon’dan Bluetooth hoparlörleri, Sun Soaker’ın taşınabilir güneş enerjili şarj cihazları, Pat McGrath ruju ve Nancy Ganz’dan şekillendirici korse var. Çantada ayrıca İngiltere merkezli kozmetik markası Baroque & Rose’dan helal-cilt bakım seti de yer alıyor.

“Organik”, “vegan” ve “helal” özellikleriyle dikkat çeken unisex cilt bakım ürünleri, eski makyaj sanatçısı Miriam Ciantar tarafından Malta’da üretiliyor. Çevre dostu markanın ürünlerinde organik ve taze ve yerel kaynaklı malzemeler kullanıyor.

Hediye çantasında yer alan diğer marka ve ürünlere gelirsek;

Silver Stork yeni ebeveyn bakım paketleri

RXBar doğal protein barları

Livie & Luca çocuk ayakkabıları

San Clemente Kurabiye Hamuru

Lavazza kahve çekirdekleri

Living Proof Üçlü Detoks Şampuanı

   Armani Si Passione Eau de parfüm de çantada bulunan ürünler arasında yer alıyor.

 

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.