EVİNİZDE KENDİ RUJUNUZU VE FONDÖTENİNİZİ YAPMANIZI SAĞLAYAN TEKNOLOJİ: L’Oréal Perso

Yanlış okumadınız, CES 2020 kapsamında L’Oréal tarafından tanıtılan Perso adlı teknoloji istediğiniz renk tonlarına özel ruj ve fondöten hazırlamanızı sağlarken aynı zamanda bakım ritüellerinizi de daha kontrollü hale getirmeyi hedefliyor.

L’Oréal Perso ile internette takılırken beğendiğiniz bir rujun modelini ya da numarasını bilmeden yalnızca renginden ruja ulaşmanızı sağlıyor. Bu mükemmel bir şey çünkü bazen sosyal medyada fotoğraflara bakarken çok beğendiğimiz bir ruj olduğu zaman fotoğrafın sahibine sormak zorunda kalıyoruz ya da kendimiz araştırmak zorunda kalıyoruz. Ama Perso ile evimizde otururken bile beğendiğimiz renk rujumuzu oluşturabiliriz.

Perso

Teknoloji hayatımızın her alanına nüfuz ediyor. Güzellik teknolojileri ise bu bağlamda kendisine gelişme alanı bulabiliyor. L’Oréal Perso içindeki sensörler ve akıllı sistemler sayesinde, istediğiniz üç ürünü oluşturmanızı sağlıyor.

Ruj, fondöten ve cilt bakımı ürünlerini oluşturabilen bu ürünle beraber kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşayacaksınız. Gece ve gündüz kremleri gibi ürünleri de oluşturabilen cihaz, size cilt bakım rutini de oluşturuyor.

perso

Peki L’Oréal Perso nasıl çalışıyor?

L’Oréal imzalı ürünün tıpkı bir yazıcı gibi kartuş ile çalıştığını belirtelim. Bu kartuşlarınsa 30 farklı kullanıma kadar dayandığını söyleyebiliriz. Örneğin, ruj oluşturmak istiyorsanız çok kısa süre içinde istediğiniz renk ruju hazırlayabiliyorsunuz.

Eğer cihazı fondöten veya cilt bakımı için kullanacaksanız biraz beklemeniz gerekecek çünkü sistem akıllı telefonunuzun da yardımıyla cildinizi analiz ederek size bir ürün sunuyor olacak.

2021 yılında satışa çıkması planlanan cihaz için oldukça heyecanlıyız. Peki siz neler düşünüyorsunuz? Kullanmak ister miydiniz?

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.