KULLANIM KOŞULLARI

En yeni haberleri ve bilgileri okuyucularıyla paylaşmak üzere kurulan Guzellikyayinda.com’u ziyaret ederek ve gerçekleştirdiği kampanyalara katılarak aşağıdaki koşulları kabul etmiş olduğunuzu bilginize sunarız.

İçerik

Site içeriği, editörler tarafından oluşturulur. Yazılarda sadece ürünlerle yaşanan kişisel deneyimler paylaşılmaktadır. Bu bilgiler bir doktorun tavsiyesi veya teşhisi yerine geçmez. Verilen bilgilerin ve ürünlerin uygulanmasından ve alınacak sonuçtan Guzellikyayinda.com sorumlu değildir. Kendi sağlığınız için bir ürünü kullanmadan önce uzman görüşü almanız tavsiye edilmektedir.

Telif Hakkı

Guzellikyayinda.com adresinde yayınlanan içeriğin ve görsellerin telif hakları Guzellikyayinda.com sitesine aittir, yazılı izin alınmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka web adreslerine yayınlanamaz, RSS Feed aracılığıyla yayın amaçlı otomatik olarak kullanılamaz. İçerikten kısmi alıntı yapıldığında siteye link verilmesi beklenmektedir. İçerik yazılarını kullanmak için yazılı izin istekleri, [email protected] adresinden yapılmalıdır. Bu sitede yer alan yazıların ve fotoğrafların yazılı izin olmadan başka bir sitede yayınlanması fikri haklar kanununa göre yasaktır. Yayınlanan ilanların sorumluluğu ise ilan sahiplerine aittir.

Ziyaret Bilgileri

Guzellikyayinda.com Google Analytics, Stat Counter gibi web siteleri ile izlenmektedir. Guzellikyayinda.com site ziyaret edildiğinde, Guzellikyayinda.com’a hangi IP’den giriş yaptığınız, sitemizde ziyaret ettiğiniz sayfalar ve her bir sayfa, bilgi formu ve uygulamada ne kadar süre harcadığınız gibi genel bilgiler kaydedilir. Bu bilgilerin tutulmasının amacı siteyi düzenli olarak izleyerek geliştirmek ve hizmetlerini iyileştirmektir.

Kişisel bilgiler

Bir kullanıcı, Guzellikyayinda.com üzerinden bir soru gönderdiğinde, belirli bir hizmet için bilgi formu doldurduğunda ya da kampanyaya başvuruda bulunduğunda kişisel bilgileri Guzellikyayinda.com tarafından kaydedilir. Form alanlarında doldurulması zorunlu alanlar aracılığıyla kullanıcıdan kendine ait bilgileri vermesi istenebilir. Bu şekilde belirli bir faaliyet için verilmesi zorunlu kişisel bilgilerin verilmemesi durumunda, kullanıcı bu faaliyetten faydalanamaz. Guzellikyayinda.com’a verdiğiniz iletişim bilgileriniz Guzellikyayinda.com tarafından e-posta, SMS ve direk posta yolu ile reklam ve tanıtım amaçlı olarak kullanılabilir.

Bağlantılı siteler

Guzellikyayinda.com, kullanıcılarını içeriği Guzellikyayinda.com tarafından kontrol edilmeyen başka web sitelerine taşıyan bağlantılar içermektedir. Bağlantı verilmiş olan bu web siteleri, bu sözleşmede belirtilen gizlilik hükümlerinden farklı koşullar içerebilir. Bu web sitelerinin toplayabileceği kişisel bilgilerin derlenmesi, kullanımı veya ifşa edilmesinden Guzellikyayinda.com sorumlu değildir. Guzellikyayinda.com bu şekilde bir derleme, kullanım veya ifşadan ötürü ortaya çıkabilecek zararların sorumluluğunu kabul etmemektedir. Başka sitelere ait bağlantıların Guzellikyayinda.com’da yer alıyor olması, o sitelerin güvenli olduğu anlamına gelmemekte ve tamamen kullanıcının sorumluluğundadır. Dış sitelere yönlendiren bir bağlantıya tıkladığınızda bu sitelerin 3. şahıslar tarafından hazırlanması ve kontrol edilmesi sebebiyle Guzellikyayinda.com sorumluluk alanından çıkılmış olduğunu, bu noktadan sonra kullanıcı Guzellikyayinda.com’un hiçbir şekilde sorumluluğunun olmadığını kabul eder. Site kullanımı esnasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve elektrik arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan Guzellikyayinda.com sorumlu değildir. Benzer biçimde başka sitelerden Guzellikyayinda.com’un izni olsun ya da olmasın Guzellikyayinda.com’a link verildiğinde de, bu tür linklerin kontrol edilememesinden kaynaklanan yapı nedeniyle Guzellikyayinda.com’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.